4 haftada, 10 fire!

Fenerbahçe sezon başlayalı daha 4 hafta olmasına rağmen toplamda 10 fire verdi.

4+haftada,+10+fire%21;
ABONE OL

Kaynak: Ntvspor

1 / 5

Fenerbahçe, Sivasspor karşısında hem iki puan hem de iki yıldızını kaybetti. Marcel Tisserand sağ baldırından yaşadığı sakatlık sonrası 22. dakikada kenara geldi. 59. dakikada takıma dahil olan İrfan Can Kahveci de sol baldırındaki problem nedeniyle sadece 14 dakika sahada kaldı.

2 / 5

Sarı-Lacivertlilerde önce burnuna sonra da kafasına darbe alan Serdar Aziz ise oyuna devam etti. Ancak fenalaşınca Fenerbahçe teknik heyeti tarafından kulübeye çağrıldı. Aynı anda İrfan Can'ın yerine Max Meyer'i oyuna sokan Pereira, Serdar'ın yerine de Mert Hakan Yandaş'ı sahaya sürmek istedi.

3 / 5

Ancak Serdar Aziz'in devam edeceğini söylemesi üzerine Mert Hakan kulübede kaldı. Sivas'ın hocası Rıza Çalımbay, Serdar'ın kendisine kafasını vurduğunu ve kusacağını söylediğini belirtirip, "Buna rağmen oyuna devam etti" dedi.

4 / 5

Sabah Gazetesi'nin haberine göre Fenerbahçe'de sezonun ilk dört haftasında sakatlık yaşayan futbolcu sayısı 10'a yükseldi. Bu rakam Trabzonspor'da 9, Beşiktaş'ta 4, Galatasaray'da ise 3 olarak gerçekleşti.

5 / 5

Fenerbahçe'de sakatlık yaşayan futbolcular şu şekilde: Novak, İrfan (2 kez), Pelkas, Mesut, Mert, Valencia, Serdar, Min-Jae, Tisserand

>