4 büyükler peşindeydi! Kararını verdi

Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'un peşinde olduğu Enis Destan Avrupa'ya gidiyor. Altınordu, oyuncusunu 4 büyükler yerine yine gelişimi için daha iyi gördüğü Avrupa takımlarıyla pazarlık yapıyor.

4+b%C3%BCy%C3%BCkler+pe%C5%9Findeydi%21;+Karar%C4%B1n%C4%B1+verdi
ABONE OL
Son olarak Burak İnce’yi, Bielefeld’e gönderen Altınordu bir cevherine daha veda etmeye hazırlanıyor… Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un ısrarla istediği Enis Destan da, Avrupa’ya açılmaya hazırlanıyor.
 
Burak için 4 büyükleri “size verecek oyuncum yok” diyerek reddeden Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan’ın, milli takıma da yükselen golcü Enis için Fransa ve Almanya’dan birkaç takımla görüşme halinde olduğu gelen bilgiler arasında.
 
Enis için şu anda masadaki rakamın 4.5 milyon euro olduğu, ancak Özkan’ın önceliğinin oyuncusunun satışından çok gelişim süreciyle ilgilendiği bildirildi.
 
ENİS'İN PERFORMANSI DİKKAT ÇEKTİ
 
Geçen sezon 30 resmi maça çıkıp, 14 gol, 3 asistle oynayarak dikkatleri üzerine çeken Enis Destan, Avrupa ekiplerinin radarına girmişti.
 
Sezon başında özellikle Belçika devi Club Brugge'le adı anılan genç futbolcu, kulüplerin anlaşamaması sonrasında takımda kalmıştı. Enis bu sezon 10 karşılaşmada 2 kez ağları sarsarken, oynadığı futbolla Avrupa'ya göz kırpmıştı.
 
>