Türkiye - Letonya maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak?

+T%C3%BCrkiye+-+Letonya+ma%C3%A7%C4%B1+ne+zaman,+saat+ka%C3%A7ta,+hangi+kanalda+yay%C4%B1nlanacak?
ABONE OL

2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'nda 3. maçında Letonya ile karşılaşacak Türkiye'nin maçı Salı günü oynanacak ve TRT Spor kanalından canlı yayınlanacak.

 
2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'nda mücadele eden A Milli Takımımız, üçüncü maçında Letonya ile karşılaşacak.
 
30 Mart Salı günü Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak Türkiye - Letonya maçı saat 21.45'te başlayacak.
 
Türkiye Letonya Maçı Ne Zaman? Türkiye Letonya Maçı Hangi Kanalda?
 
Türkiye - Letonya maçı 30 Mart Salı günü oynanacak ve TRT Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.
 
Grupta ilk iki maçında Hollanda'yı 4-2, Norveç'i ise 3-0'la geçen A Milli Takımımız, 6 puanla liderlik koltuğunda bulunuyor.
 
Grupta 6 puanlı  Karadağ ise averajla ikinci sırada yer alıuor. Letonya ve Cebelitarık henüz puan alamazken, 3'er puanla Norveç ve Hollanda ise 3 ile 4. sırada yer alıyor.
 
Kadroya 3 yeni takviye
 
A Milli Takım'da Cenk Tosun, Kaan Ayhan, Dorukhan Toköz ve Emre Kılınç aday kadrodan çıkarıldı. Alpaslan Öztürk, Bünyamin Balcı ve Enis Destan Milli takım kadrosuna dahil edildi.
 
Türkiye - Letonya maçı seyircisiz
 
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), A Milli Futbol Takımı'nın Salı günü Letonya'yla oynayacağı maça seyirci alınmasının uygun bulunmadığını açıkladı.
 
TFF'nin resmi sitesinden konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Dünyamızı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 pandemisinin seyri ile ilgili son gelişmeler üzerine TFF Sağlık Kurulu yeni bir değerlendirme yapmıştır.
 
Yeni tedbirler ve önlemler alınması gerekebilecek bu dönemde, riskler oluşturacak uygulamalar yapılmaması ve seyircili maç oynanması gibi etkinliklerin düzenlenmemesi hususunda TFF Sağlık Kurulu görüş birliğine varmıştır.
 
TFF Yönetim Kurulu ile paylaşılan bu görüş doğrultusunda, A Milli Takımımızın 30 Mart Salı günü oynayacağı 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçına seyirci alınması uygun bulunmamıştır" denildi.
 
>