Terim'in hayalindeki golcü

Mustafa Mohamed, Afrika Kupası’na gidiyor… Diagne ise sakat. Ena z 2 ay daha yok. Halil Dervişoğlu ise forvet. Santrfor değil. Bu yüzden Galatasaray’da birinci öncelik forvet transferi. Fatih Terim’in hayali ise Basel’in gol makinesi Arthur Cabral.

+Terim%E2%80%99in+hayalindeki+golc%C3%BC
ABONE OL
Basel formasıyla bu sezon 31 maça çıkıp 27 gol atan 23 yaşındaki gol makinesi için resmi teklkif Basel’e ulaştı. Cevap bekleniyor.
Basel’in 6 milyon euro’ya Palmeiras’tan aldığı Cabral için Galatasaray’ın teklifi hakkında bir değerlendirme ya da rakam bilgisi yok.
Bu arada Cabral Globo Esporte’den Ney Silva’ya konuştu. "Barcelona'nın seni istediği hikaye doğru mu?" sorusuna Cabral gülerek; "Bilmiyorum, bana bir şey gelmedi, hayır. Gerçekten, şu ana kadar hiçbir şey yok, ama gelirse çılgınca olur. "Barcelona, Barselona'dır, değil mi?"” dedi. Portekizce verdiği “seria fera” cevabı  “çılgınca, hayvani, fantastik" anlamına geliyor.
 
Daha önce verdiği bir röportajda Cabral, Basel’i sevdiğini ancak İsviçre’deki hayatın çok sıkıcı olduğunu, tribünlerde hiç bir zaman başını döndürecek bir atmosfer olmadığını, öyle bir seyirci karşısında oynamak istediğini söylemişti.
>