Sergen Yalçın'ın yeni hamlesi

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, takımda kötü gidişata son vermek istiyor. Başarılı teknik adam bu nedenle yeni hamlelerini uygulayacak.

+Sergen+Yal%C3%A7%C4%B1n%E2%80%99%C4%B1n+yeni+hamlesi
ABONE OL
 
Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın takımda ve oyun sisteminde değişikliklere gidecek gibi duruyor. Geçtiğimiz sezon da kısıtlı kadro ve sakatlıklara rağmen elindeki kadroyu maksimumda kullanarak mutlu sona ulaşan genç teknik adam, yine bazı özel hamleler yapma hazırlığında.
 
Beşiktaş Haberleri... Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın milli arada yeni bir oyun sistemi üzerinde çalışıyor… Yalçın 4-1-4-1 sistemini  her ne kadar daha çok sevse de takımını 4-3-3’e evirmek zorunda kalacak gibi duruyor… başarılı teknik adamın yeni sisteminde vazgeçilmez oyuncu ise N'Koudou olacak.
 
Sakatlıktan kurtulan Fransız oyuncudan vazgeçmek istemeyen Yalçın, Larin’i kenara çekecek. Batshuayi’nin yokluğunda en öne atacağı Güven’e böylece daha fazla özgürlük verecek. N’Koudou’nun statik oyunun dışına çıkaran özelliklerinden yararlanmak isteyen Yalçın, bir başka planı ise Ghezzal ile Alex Teixeira’nın yer değiştirmesi. Yalçın daha fazla driplingi seven Alex’i hücum hattına alıp, daha pasa dayalı futbolu seven Ghezzal’ı ikinci 8 ve sahte 10 gibi oynatarak ortada güçlenmek istiyor.
>