'Okay Yokuşlu'yu istedik ama...'

+%E2%80%99Okay+Yoku%C5%9Flu%E2%80%99yu+istedik+ama...%E2%80%99
ABONE OL

Süper Lig'in ilk haftasında, Galatasaray karşı karşıya geldiği Gaziantep FK'yı kendi evinde 3-1 mağlup etti. Maç sonunda ise Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim önemli açıklamalarda bulundu.

"İlk maçlar hep zordur. Kazandığımız için mutluyum. 3 puanla başlamak önemli. Tüm maç oyunun hakimiydik. İlk yarı daha diriydik, ikinci yarıda da bir maçta kazanılabilecek pozisyondan çok daha fazlasını ürettik"
 
"Biz 600'un üstünde pas yapan bir takımız ama bugün 450'lerde kaldı. Direkt hücuma çıkan bir görüntü çizdik, bu da bizi mutlu etti. 30 küsür defa ceza sahasına girmişiz, çok pozisyon bulmuşuz... Yapılabilecek en iyi şeyleri yaptık, tebrikler oyunculara..."
 
"Bugünkü performansından dolayı herkesten memnunum. Belhanda da bugünün iyilerindendi. 5 Ekim'e kadar ne olur bilmiyorum ama ne olursa olsun her oyuncu bizim için kıymetli. Biz genel olarak gelirken oyuncuları karşılamıyoruz ama gönderirken iyi ayrılıyoruz."
 
"Keşke bir imkanımız olsa da, ucu açık bir toplantı yapabilsek, kimleri istediğimizi söyleyebilsek. Okay Yokuşlu'yu istedik ama kulübü izin vermedi."
 
>