Messi ayrılık konusuna son noktayı koydu! 'İzin verilmedi'

+Messi+ayr%C4%B1l%C4%B1k+konusuna+son+noktay%C4%B1+koydu%21;+%E2%80%99%C4%B0zin+verilmedi%E2%80%99
ABONE OL

Barcelona'nın efsane oyuncusu Lionel Messi, ayrılık konusuna son noktayı koydu. Tecrübeli futbolcu ayrılmak istediğini ancak kulübün izin vermediği belirtti.

İspanya La Liga’da ve Şampiyonlar Ligi’nde kötü sezon geçirerek 2019-2020’de kupa kazanamayan Barcelona’dan ayrılmak isteyen Lionel Messi, GOAL’e yaptığı açıklamada takımda kalacağını duyurdu.
 
Messi’nin sözleri şöyle;
 
*Her ne kadar gitmek istemişsem de, tavrım değişmeyecek. Barcelona’da kalıyorum ve bu takım için en iyimi ortaya koyacağım. Ben her daim kazanmak isteyen biriyim. Yarışmacıyım ve herhangi şeyde kaybetmeyi sevmiyorum.
 
*Bartomeu’nun kulüp yönetimi tam olarak felakettir! Mutlu değilim. Ayrılmama izin verilmedi ve yasal bir anlaşmazlığın önüne geçmek adına kulüpte devam edeceğim!
 
*Şu anda yeni bir teknik direktörümüz var. Koeman. Yeni fikirleri var. Bu güzel bir şey ama önemli olan, takımın buna vereceği yanıt. Bizler, Barcelona’yı en üst seviyeye taşımalıyız.
 
*Daha yüksek seviyede mücadele etmek, kupalar kazanmak ve Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etmek istedim. Kazanabilirsiniz veya kaybedebilirsiniz, çünkü çok zor bir turnuva ama rekabet edebilmelisiniz.

Kaynak: Sözcü

>