Ferguson, oyuncusunu bir satıcıyla kötü konuştuğu için haşlamış!

Eski Manchester United kalecisi Ben Foster, bir keresinde bir kulüp temsilcisiyle telefonda görüştükten sonra Sir Alex Ferguson'un kendisine nasıl sinirlendiğini hatırladı.

+Ferguson,+oyuncusunu+bir+sat%C4%B1c%C4%B1yla+k%C3%B6t%C3%BC+konu%C5%9Ftu%C4%9Fu+i%C3%A7in+ha%C5%9Flam%C4%B1%C5%9F%21;
ABONE OL

Sir Alex Ferguson, bir keresinde bir kulüp temsilcisiyle telefonda görüştükten sonra Manchester United'ın yıldızı Ben Foster'ı kadro dışı bırakmıştı. Old Trafford'daki her şeyi bilen varlığıyla tanınan Ferguson, görev süresi boyunca kulübün her yönden iyi yönetmesiyle tanınır. Manchester'da geçirdiği 27 yıl boyunca 13 Premier Lig şampiyonluğu, Federasyon Kupası ve iki Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu kazanan İskoçyalı, geniş kitlelerce kulübün gelmiş geçmiş en büyük menajeri olarak kabul ediliyor.

Sert bir rakip mizaca sahip olan Ferguson, oyunculara düşük performanslar için ödeteceği saç kurutma makinesi uygulamalarıyla ünlüdür. Ancak eski United yıldızı Foster, saha dışı bir mesele için kadro dışı kaldığı bir örneği hatırlıyor. Foster, TikTok kanalında "Bir keresinde karım için yeni bir araba sipariş ettiğimi ve araba zamanında gelmediğini hatırlıyorum" dedi. "Bu yüzden onları aradım. Onlara ödeme yapmamıştım ama arabanın burada olması gerekiyordu. Eski arabadan çoktan kurtulduk. Bir arabamız yok' dedim. Arabamız yoktu” "Ama konuştuğum kadın, Manchester United'ın Audi temsilcisiydi.” “Bunun üzerin Alex Ferguson bana çok sinirlenmişti.”

>