Emre Belözoğlu, Visca transferini engelliyor!

Trabzonspor, Ocak Transfer Sezonunun en çok istenilen oyuncularının başında gelen Edin Visca transferini bitirmek için gün sayıyor. Para konusunda hemen hemen bütün pürüzler giderildi ancak takasta kullanılacak oyunculara Başakşehir'in hocası Emre Belözoğlu'nun itirazı oldu.

+Emre+Bel%C3%B6zo%C4%9Flu,+Visca+transferini+engelliyor%21;
ABONE OL
Küme düşmeye giden takımı alıp şampiyonluk potasına sokan hocasını asla kırmak istemeyen İstanbul ekibinin başkanı Göksel Gümüşdağ da Karadeniz ekibinden Emre'yi memnun edecek isimleri vermesini istedi.
 
Trabzonspor camiası Edin Visca’yı bekliyor… hali hazırda tatil için ülkesinde bulunan Boşnak oyuncunun Pazartesi günü önce İstanbul’a sonra da Trabzon’a gelerek sözleşme imzalayacağına dair iddialar patladı.
 
* Edin Visca ile Trabzonspor anlaştı. 2.25 milyon euro alacak. Sözleşmesi 3 yıllık olacak.
 
* Visca’nın sözleşmesinde 1 milyon euro’ya varan bonuslar bulunacak.
 
* Boşnak oyuncu Trabzonspor’un en yüksek maaş alan oyuncusu olacak. Kendisinden daha fazla maaş alan oyuncu olursa maaşı bu oranda yükselecek.
 
*Başakşehir ile Trabzonspor arasındaki anlaşmanın son detayları konuşuluyor. 3.5 milyon euro’luk bonservis bedeli üzerinde anlaşıldı. Ancak Emre Belözoğlu; Abdülkadir Parmak, Yunus Mallı ya da Yusuf Sarı teklifine sıcak bakmadı. Dorukhan ya da Djaniny’yi istedi.
 
Ancak bu sorunun aşılamayacak bir sorun olmadığı gelen bilgiler arasında.
>