Britanyalılar, Fenerbahçe’nin kanatlarını kıracak

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira'nın gözdesi Osayi-samuel ve Ferdi Kadıoğlu, Avrupa takımlarının da gözdesi haline geldi.

+Britanyal%C4%B1lar,+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99nin+kanatlar%C4%B1n%C4%B1+k%C4%B1racak
ABONE OL
Fenerbahçe'de Vitor Pereira’nın 3-4-2-1 sisteminde parlayan kanattaki iki genç yıldız bir anda Avrupa takımlarının gözdesi haline geldi… hem Osayi-Samuel hem de Ferdi Kadıoğlu’nun peşine Premier Lig, İskoçya Ligi ve Championship takımlarının düştüğü ortaya çıktı.
 
Yaklaşık 1.5 sezondur Osayi-Samuel’i izleyen Celtic ve Rangers’ın sezona fırtına gibi başlayan Nijeryalı oyuncu için İstanbul’a gözlemci gönderecekleri öğrenildi. Büyük Britanya’nın Türkiye’yi kırmızı listeden çıkarması üzerine iki ekibin gözlemcisinin de hafta sonunda oynanacak Hatayspor maçını izlemek için Türkiye’de olacağı belirtildi.
 
Ferdi içinse Premier Lig’den 1 takım ile Championship’ten 2 takımın hafta sonunda oynanacak Hatayspor maçında gözlemcilerini göndereceği belirtildi. Bu takımlardan birisinin Nottingham Forrest olduğu, Championship takımının uzun süredir Ferdi’yi takip ettiği ancak pandemi dönemi araya girdiği için transferi gerçekleştiremediği belirtildi.
 
>