BJK Haberleri: Beşiktaş'ta Batshuayi’de ters giden şey ortaya çıktı

Beşiktaş Haberleri... Beşiktaş’ın “kurtarıcısı” Batman kaçırdığı goller yüzünden taraftarın gözünde “istenmeyen adam” Joker’e döndü. Siyah-beyazlı taraftarlara kaçırdığı goller yüzünden saç baş yolduran Batshuayi’nin istatistikleri oldukça dikkat çekici.

+BJK+Haberleri:+Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99ta+Batshuayi%E2%80%99de+ters+giden+%C5%9Fey+ortaya+%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1
ABONE OL
 
16 maçta 1278 dakikada 56 şut attı. 7 gol buldu. Ceza sahası dışından 11 şutunda 1 gol atabildi. Altıpastan attığı 5 şutta gol bulamadı. Ceza sahası içinden vurduğu 40 şutun 6’sı oldu. 2’si zaten penaltıydı. 
 
Açık oyunda 43 şutundan 4’ü, kontra atakta 4 şutundan 1’i, duran topta çektiği 7 şuttan ise hiç birisi gol olmadı. 2 de penaltı kullandı. İkisini de gol yaptı.  
 
Sağ ayakla 41 şutundan 6’sı gol oldu Diğer golünü ise poposuyla attı. Sol ayakla çektiği 11 şutta ve kafasıyla vurduğu 3 şutunda gol bulamadı. 
 
 
Bu süreçte isabetsiz şutu 13 olarak kayıtlara geçti. 2 topu direkten döndü. İsabetli şutu 24 oldu. Engellenmiş şutu ise 19 olarak dikkat çekti.
 
Alex Teixeira’ya Almanya’dan talip çıktı
 
Bu arada Beşiktaş yönetimi Alex Teixeira’yı elinde tutmaya karar verdi… ancak sambacının talipleri her geçen gün biraz daha artıyor. Flamengo’nun Rodrigo Caio takasını önerdiği iddiasının dumanı tüterken Almanya’dan sürpriz bir iddia geldi. O iddiaya göre Genoa, Leverkusen’in yıldızı Nadiem Amiri’ye talip oldu. 
 
 
Alman ekibinin Amiri’yi, Genoa’ya satması durumunda yerine Beşiktaş’tan Alex’e talip olacağı iddia edildi. Aslında Leverkusen’in elinde 18 yaşındaki Florian Wirtz gibi üst düzey yıldız olma potansiyeli olan bir oyuncunun bulunduğu ancak elinde uzun süre tutamayacağı için Leverkusen’in bu hamleyi yapacağı belirtildi. 
>