Beşiktaş'ta Larin ile ipler kopuyor!

Beşiktaş, sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Cyle Larin ile yeniden masaya oturdu.

+Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99ta+Larin+ile+ipler+kopuyor%21;
ABONE OL
Beşiktaş’ta Clyle Larin’le ipler neredeyse kopmak üzere… Başkan Ahmet Nur Çebi, aldığı maaşa 250 bin euro zam yapıp üzerine çıkmayacağı resti çekti. Kanadalı oyuncunun menajeri ise 2.25’ten 2 milyon euro’ya kadar indi. Ancak daha fazla inmelerinin söz konusu olmadığının altını çizdi. Çebi’nin restine rest dedi.
 
ARALIKTA PAZARLIKLAR YENİDEN BAŞLAYACAK
 
Beşiktaş’ta Larin’le Aralık ayına kadar bir daha görüşme olmayacak. Eğer Aralık ayında ciddi bir teklif gelirse ve rakam üzerinde anlaşılırsa Kanadalı satılacak. Aksi taktirde Larin’e “seni kimse istemiyor. Bizim şartlarımızda anlaşalım” denilecek. Ancak böyle bir durumda da Larin’in sezon sonu için bir takımla anlaşma ihtimali ortaya çıkacak.
 
PLANLAR TUTMADI
 
Yaz transfer döneminde gelen teklifler, Şampiyonlar Ligi ve Kanada Milli Takımı’nın Dünya Kupasını garantilemesi durumunda fiyatın artacağı düşünülerek reddedildi. Ancak gelinen süreçte Larin için yaz aylarına 15 milyon euro’yu bulan rakamlar, 5 milyon euro’ya düştü.
 
SERGEN YALÇIN İSTİYOR AMA 'ISRAR ETMEYİN' DEDİ
 
Bilindiği gibi Cyle Larin'in sözleşmesi 2022 Haziran ayında bitiyor. 26 yaşındaki golcü oyuncu sezon sonu serbest kalacak. Beşiktaş Teknik Direktörü oyuncudan memnun ancak rakam konusunda anlaşma olmazsa takım içindeki dengeleri de düşünerek ısrar edilmemesini istedi.
 
>