Kararın ne Kevin Boateng?

++Karar%C4%B1n+ne+Kevin+Boateng?
ABONE OL

Beşiktaş'ta devre arasında İtalya Ligi Serie A Takımı Fiorentina'dan kiralanan Kevin Prince Boateng için, belirsizlik devam ediyor. Serie C ekiplerinden Monza kulübünün başkanı, Boateng'le transfer görüşmesi yaptığını ve kulübe davet ettiğini resmen açıkladı.

Beşiktaş'ın devre arasında Fiorentina'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Ganalı golcü Kevin Prince Boateng hakkında gündeme bomba gibi düşen bir transfer açıklaması geldi. Siyah Beyazlılar'da kalıp kalmayacağı tartışılan 33 yaşındaki yıldız ismin Serie C ekiplerinden Monza ile transfer görüşmesi yaptığı ortaya çıktı.
 
Konuyla ilgili olarak Sky Sport İtalya'ya konuşan Monza Başkanı Adriano Galliani, "Boateng ile kısa bir görüşme gerçekleştirdik. Birtakım noktaları netleştirdik ama görüşmeleri sürdürmedik. Yine de onunla konuştum ve Monza'ya gelebileceğini söyleyebilirim. Milan'ın eski oyuncularıyla aram hep harika olmuştur." ifadelerini kullandı.
 
Fiorentina ile bir yıllık daha mukavelesi bulunan Boateng, Milan'da aralıklarla üç buçuk sezon forma giymişti. Futbol kariyerinin belki de son transferini gerçekleştirecek olan yıldız ismin geleceğiyle ilgili nasıl bir karar vereceği ise büyük merak konusu.
>