YKS nasıldı, yapılan yorumlar neler oldu?

YKS+nas%C4%B1ld%C4%B1,+yap%C4%B1lan+yorumlar+neler+oldu?
ABONE OL

İyi bir üniversitede okumak için bugün binlerce öğrenci YKS'de ter döktü. Sınavın kolay olduğunu düşünenler olduğu kadar zor olduğunu iddia edenler de oldukça fazlaydı.

27 Haziran tarihinde YKS'de Tyt sınavı yapıldı. Sınava giren öğrenciler, Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya, Fen Bilimleri sorularının zor veya kolay olduğuna dair yorumlar yaptı. YKS sınavı zor muydu?
 
Tyt'te Kaç Soru Soruldu?
 
TYT'de Türkçe testinde 40, sosyal bilimler testinde 5, tarihten 5, coğrafyadan 5, felsefeden 5, din kültürü ve ahlak bilgisi veya ilave felsefe sorularından 5'er olmak üzere toplam 20, temel matematik testinde 40, fizikten 7, kimyadan 7 ve biyolojiden 6 sorunun yer aldığı fen bilimleri testinde de 20 soru öğrencilere soruldu.
 
Yks Matematik Soruları Nasıldı?, Yks Türkçe Soruları Nasıldı?, Yks Fen Soruları Kolay Mıydı?, Yks Coğrafya Soruları Nasıldı?, Yks Tarih Soruları Zor Muydu?
 
İşte Yks'de ilk oturum Tyt Sınavı hakkında yapılan yorumlar:
 
Yks'nin ertelenmesi için sarf ettiğiniz çabayı soru çözmek için sarf etseydiniz en fazla 10 yanlış çıkardı.. Ösym tarihinin en kolay sınavıydı #yks2020
 
Türkçe de Sezen Aksu'ya ve Mabel Matize rastlamak şahane olaydı.
 
Sınavın zorluğunu soranlar olmuş matematik ortalamaydı, sosyalde bir kaç soru hariç gözüm kapalı yaptım, fen ise standart TYT feniydi. #yks2020
 
Türkçe Türkçe değil destan mübarek bu kadar paragraf da koyulmaz ya
 
Sınavın zorluğunu soranlar olmuş matematik ortalamaydı, sosyalde bir kaç soru hariç gözüm kapalı yaptım, fen ise standart TYT feniydi.
 
Mabel Matizin Maya adlı albümünün geçmişini ve tarihini de öğrenmiş olduk.
 
Sınavdan çıkanlar anlık: Hayata bak #yks2020
 
Yks'nin ertelenmesi için sarf ettiğiniz çabayı soru çözmek için sarf etseydiniz en fazla 10 yanlış çıkardı.. Ösym tarihinin en kolay sınavıydı #yks2020
 
>