Korona virüse yakalanan Ali Babacan'dan kötü haber!

Korona+vir%C3%BCse+yakalanan+Ali+Babacan%E2%80%99dan+k%C3%B6t%C3%BC+haber%21;
ABONE OL

Korona virüs salgınına yakalanan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın eşi ve oğlunun da korona virüs test sonucunun pozitif çıktığı öğrenildi. Babacan, haberi sosyal medya hesabından paylaştı.

Korona virüs testi pozitif çıktığı için ev karantinasına alınan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, sağlığıyla ilgili son durumu paylaştı. 5 gündür karantinanın devam ettiğini belirten Babacan, eşi ve oğlunun da testlerinin pozitif çıktığını duyurdu.Babacan, üç aile üyesinin de halsizlik, ateş, yoğun kas ve eklem ağrıları şikayetleri olduğunu dile getirdi.
 
"İYİLEŞME SÜRECİNDE OLDUĞUMUZU İNANIYORUM"
 
Tedavisinin evinde devam ettiğini kaydeden Babacan, "Doktorlarımızın tavsiye ettiği tedavi programını aynen uyguluyoruz. Gün içinde bazen daha iyi, bazen daha bitkin oluyoruz ama iyileşme sürecinde olduğumuza inanıyorum" dedi.
 
"SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MİNNETTARIZ"
 
Sağlık çalışanlarının haklarının büyük olduğunu kaydeden Babacan, "Büyük fedakarlıklarla çalışıyorlar. Ben hepsine teşekkür ediyorum, onlara minnettarız. Lütfen onların emeklerini, özverilerini kanıksamayalım. Üzerimize düşen tedbirleri yerine getirmekte titiz olalım" dedi.
 
>