Finlandiya Başbakanına göğüs dekoltesi desteği

Finlandiya+Ba%C5%9Fbakan%C4%B1na+g%C3%B6%C4%9F%C3%BCs+dekoltesi+deste%C4%9Fi
ABONE OL

Finlandiya'nın 34 yaşındaki Başbakanı Sanna Marin'in dekolteli göz alıcı fotoğrafı sosyal medyada kargaşaya yol açtı.

Birçoğu, bu davranışın kendi konumundaki birine yakışmadığını savunurken, diğerleri onu desteklemek için benzer fotoğraflar yayınlamaya başladı.

Finlandiya'nın Sosyal Demokrat Başbakanı Sanna Marin, moda dergisi Trendi için dalgalı yakalı, gömleksiz ve sütyensiz bir ceketle müstehcen poz verdikten sonra kendisini bir tartışmanın ortasında buldu.

Derginin Instagram sayfası hızla sosyal medya kullanıcılarının sert eleştirileriyle doluydu ve çoğu kişi görüntünün kendi konumundaki biri için oldukça uygunsuz olduğunu öne sürdü. Onlara göre, fotoğrafın başbakanın resmi konutu Kesäranta'nın avlusunda çekilmesinin bir faydası olmadığı açıktı.

Ancak birçok gazete başbakanın davranışını savunmak ve onun "güzelliğine", "gücüne" ve "bağımsızlığına" yönelik sınırsız hayranlığını dile getirmek için acele etti. Hatta bazıları, Marin'in şüphesiz dünyanın en güzel başbakanı olduğunu söylemeye cesaret etti ve bu, dünyanın en genç başbakanı olduğu düşünüldüğünde, pek de abartılı değil .

Marin'in destekçilerinin çoğu, özellikle de kadınlar, idolleri gibi giyinerek ve poz vererek kendilerine ait bir savunma kampanyası başlattılar. Kısa bir süre sonra, #imwithsanna hashtag'i ortaya çıktı ve kendi başına bir hareketi ateşledi ve bir yer edindi.

>