Beyaz Saray'da neler olmuş neler

Beyaz+Saray%E2%80%99da+neler+olmu%C5%9F+neler
ABONE OL

Trump’ın eski avukatı Michael Cohen, çıkarttığı kitabında ABD Başkanı’nın kadınları Beyaz Saray’daki ofisinde zorla köşeye sıkıştırıp öptüğünü iddia etti. Beyaz Saray iddiaları, ‘Hayran kurgusu’ diyerek yalanladı.

ABD Başkanı Donald Trump hakkında ortaya atılan skandal iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Bu kez de Trump’ın eski avukatı Michael Cohen, çıkartmaya hazırlandığı kitabında ciddi iddialarda bulundu. Kitaba göre Trump, ‘bir porno yıldızıyla ilişkiye girmenin hayranları tarafından havalı bulunacağını’ düşündü. Bilindiği üzere yetişkin film yıldızı Stormy Daniels, Trump ile ilişki yaşadığını söylemişti.
 
Kızına asılmış
 
Kitapta çok daha iğrenç iddialar da yer alıyor. Trump’ın Michael Cohen’in o dönem 15 yaşında olan kızı için ‘Ne zaman bu kadar ateşli oldu’ dediği öne sürülüyor. Michael Cohen ayrıca, Kainat Güzeli yarışması sırasında, Melania ile evli olan Trump’ın yarışmacılara ‘ağzı sulanarak baktığını’ ve isterse ‘hepsine sahip olabileceğinden’ övünerek bahsettiğini kitabında yazdı. Beyaz Saray, Cohen’in yalan iddialarla para kazanmaya çalıştığını söylüyor.
>