UFO’lar en çok nereleri ziyaret ediyor

Ulusal UFO Raporlama Merkezi'nin gözlemlerle ilgili yeni bir raporu hazırladı. Bir UFO'yu nerede ve ne zaman tespit etmenizin en muhtemel olduğu hakkında bilgiler verildi.

UFO%E2%80%99lar+en+%C3%A7ok+nereleri+ziyaret+ediyor+
ABONE OL
Ulusal UFO Raporlama Merkezi'nden (NUFORC) yeni bir rapor , ABD'deki uzaylı faaliyetlerini tespit etmek için en iyi yerlerin nerede olduğunu ortaya çıkardı.
 
UFO'lar uzun zamandır ilgi odağı olmuştur ve son zamanlarda görülenlerin yeniden canlanması, birçok kişinin gizemli nesneleri tespit etmek için dışarı çıkmasına neden olmuştur.
 
 
İlgideki artış, Pentagon'un uzun zamandır beklenen ve uzaylı yaşamının varlığı hakkında gizli bir özet paylaşan Haziran ayındaki UFO raporundan kaynaklanıyor olabilir .
 
NUFORC'un yeni çalışması, uçan nesnelere bir bakış atmak için nereye gidileceğini belirlemek için UFO'ların ve şüpheli uzaylı faaliyetinin uzaylı faaliyetlerinden elde edilen istatistikleri derledi.
 
 
Çalışma, ilkbaharda gidilecek en iyi yerin Amerika Birleşik Devletleri'nin Batı Kıyısı olduğunu gösterdi. Kaliforniya, bir kayıt yapmış olan yabancı yaşam formlarının özel bir favori uğrak yeri gibi görünüyor.
 
NUFORC'un raporunda kullanılan veriler 2020'ye ait. Bu nedenle bir miktar yıllık varyans, çalışmanın nihai sonuçlarını etkileyebilir.
 
Florida, Washington, Pensilvanya ve Teksas, Kaliforniya'yı fazla takip ediyor. ABD'de UFO'ları tespit etmek için gidilecek ilk 5 yeri oluşturuyor.
 
>