Dişi aslan safariye gelen turisti yedi

Bir dişi aslan, kameraya yakalanan korkunç bir saldırıda Game of Thrones dizisinin editörlerinden birisini aracın camından çıkarak öldürdü.

Di%C5%9Fi+aslan+safariye+gelen+turisti+yedi
ABONE OL
Katherine Chappell, Güney Afrika safari parkından geçerken vahşice öldürüldü.
 
29 yaşındaki yetenekli gencin arkasındaki arabada bir turist, kanının aslanın jilet gibi keskin dişlerinden sızdığını gördüğü "korkunç" anı anlattı.
 
Arkadaşları ve ailesi tarafından Katie olarak daha iyi tanınan Katherine, başka bir doğa koruma alanında gönüllü olarak iki haftalık bir mola sırasında Kalabash Tours ile bir safariye çıkmıştı.
 
 
Annesi tarafından "macera dolu bir hayat yaşamak" olarak tanımlanan New Yorklu görsel efekt editörü, vahşi hayvanlara yardım etmek ve kaçak avcılık üzerine bir film için ilham almak için Johannesburg'daydı.
 
66 yaşındaki tur rehberi Pierre Potgieter, Chappell'i dişi aslanın pençelerinden kurtarma girişimlerinin onun kalp krizi geçirmesine neden olduğunu söyledi.
 
 
MailOnline'ın bildirdiğine göre diğer bir turist Ben Govender olayı elinde kamerayla izliyordu. Ben başlangıçta bir dişi aslan ile bir insan arasındaki özel bir yüz yüze etkileşimi belgelediğini düşündü, ancak bir an içinde kedinin sadece meraklı olmadığını anladı.
 
 
Ölümcül saldırıdan saniyeler önce çekilen dramatik fotoğrafında, Katherine'in açık penceresini kavrayarak arabaya tırmanırken bir dişi aslanın arkasında duran bir erkek aslan görülüyor.
 

Kaynak: ABC GÜNDEM

>