Aşk Masalı filmi konusu ne, oyuncuları kimler, ne zaman çekildi?

A%C5%9Fk+Masal%C4%B1+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+ne+zaman+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Başrolünde Algı Eke ve Emre Kızılırmak'ın yer aldığı Aşk Masalı filmi romantik komedi türündedir. Yönetmen koltuğunda Eray Koçak oturmaktadır.

 
2018 yılında vizyona giren Aşk Masalı filminin ımdb puanı 6,0 olarak belirlenmiştir.
 
Aşk Masalı Filmi Konusu Ne?
 
Masal, bu duruma daha fazla dayanamayarak bir şeyler yapmaya karar verir… Tesadüfen tanıştığı bir kadın sayesinde REM-KAD (Remziye’nin Kadınları) adlı bir derneğe üye olmaya karar verir… Bu dernek aşk acısı çeken kadınlara yardım etmek için Remziye Hanım tarafından kurulmuş, farklı yaşlarda ve karakterlerdeki çılgın kadınların yürüttüğü bir dernektir… Masal, bu dernek sayesinde hayatını tamamen değiştirmek zorunda kalır, çünkü derneğin belirlediği kurallara ve programlara uymak zorundadır… Bu süreçte Masal’a partner olarak Kerem verilir… Kerem, Masal’ın tüm sakarlıklarına rağmen büyük bir sabırla onun her anında yanında olur ve programı başarı ile bitirmesini sağlar. Masal, sürecin sonunda Akın’ın dikkatini çekmeyi başarır ve güçlü rakibi Cansın’ı alt eder… Ama bilmediği bir şey vardır; Akın hayalindeki gibi bir adam mıdır? Kalbindeki aşkın sahibi gerçekten de Akın’mıdır?
 
Aşk Masalı Filmi Oyuncuları?
 
Filmin oyuncu kadrosunda,Algı Eke, Emre Kızılırmak, Recep Güneysu, Şennur Nogaylar, Ayşen Sezerel ve Hasal Şanel bulunuyor.
 
>