Ailesine kızdı yeraltına taşındı

Ailesine+k%C4%B1zd%C4%B1+yeralt%C4%B1na+ta%C5%9F%C4%B1nd%C4%B1
ABONE OL

Küçükken ailesiyle tartışan ve onlara kızıp çukur kazmaya başlayan genç, yıllar süren kazı sonucu bir yeraltı evi inşa etti. İlginç evine internet bile çeken genç, kendi sığınağında yaşıyor.

İSPANYA’nın Alicante bölgesindeki La Romana kasabasında yaşayan 14 yaşındaki Andres Canto, arkadaşlarıyla dışarı çıkmadan önce üstünü değiştirmediği için ailesiyle tartıştı. O öfkeyle kendisini evin bahçesine atan çocuk çukur kazmaya başladı. Andres’in kazdığı çukur 6 yıl sonra oturma odası ve yatak odası olan bir yeraltı evine dönüştü. Kazıyı yıllarca sürdüren genç, yerin 3 metre derinliğindeki mağarayı kendine sığınak yaptı. 
 
NEMLİ AMA MUTLU 
 
ŞU anda 20 yaşında olan Andres, basamaklarla inilen mağaradaki odasına WiFi sistemi kurdu, yatak, radyo, sandalye ve yiyecek gibi malzemeler koydu. Kazısını hala sürdüren Andres, “Burada ihtiyacım olan her şeye sahip olmak harika. Nemli olduğu ve etrafta fazla hava olmadığı için burada çalışmak yorucu olabilir, ancak her gün kazmaya devam etmek için motivasyonum var” ifadelerini kullandı. 
 
>