2 Haziran Perşembe burç yorumları

2 Haziran Perşembe burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre “Bugün sizi neler bekliyor?”, “Neler yapmalısınız?” sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

2+Haziran+Per%C5%9Fembe+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

2 Haziran Perşembe Burç Yorumları:

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün evinizle, sofranızla, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönleriniz ortaya çıkarken şefkat ve merhamet en hassas olacağınız duygular olabilir. Aileyle daha çok görüşebilirsiniz.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

İletişim açısından hareketli bir gün sizi beklerken, iletişimde duygularınızı daha çok ortaya koyabilir, yaratıcılığınızı konuşmalarınıza yansıtabilirsiniz. İkna kabiliyetiniz yüksek olabilir.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Duygusal alışverişler yapabileceğiniz bir gün olabilir, bütçe ve harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız. Duygusallığın olduğu ortamlardan, film ve müziklerden keyif alabilirsiniz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Ay burcunuzda ilerlerken günün söz edilen kişisi siz olabilirsiniz. Cesur, gözü pek yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Özünüzdeki şefkat ve merhamet duygularını ve empatiyi karşınızdakine geçirebilirsiniz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Sanattan ve müzikten zevk alacağınız bir gün sizi bekliyor. Hayatın akışına kendinizi bırakırken sessiz, sakin ortamları tercih edebilirsiniz. Ruhunuzdaki iyiliği ortaya koyabilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Ay Yengeç burcunda ilerlerken sosyal ortamlarda duygusal yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ve dostlarınıza karşı sıcak ve sevecen davranabilirsiniz. Ortak çalışmalar, görüşmeler dikkat çekici olabilir.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Bugün iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı olabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Üstleriniz ve yöneticilerinizden, yaşlı ve olgun kişilerden empati, anlayış görebilirsiniz.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Bugün uzaklardan haberler ve yolculuklar gündeme gelebilir. Öğrenmek, ufkunuzu genişletmek, teknolojik imkanlarınızı kullanarak yeni insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Ortak maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelebilir. Güçlü kadınlarla karşı karşıya gelebilir, siz de duygusal gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Ancak stres, gerginlik yaratabilecek durumlara dikkat etmelisiniz.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Empati gücünüzü ortaya koyabilir, karşınızdaki kişiyi daha iyi anlayabilirsiniz. Ortaklık konuları, evlilik veya birlikteliğinize dair konular gündeminize gelebilir.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Sağlık ve şifayla ilgili konularla daha çok ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Konusunda uzman kişilerle görüşebilirsiniz. Hizmet, üretkenlik, verimlilik anlayışınız öne çıkabilir.  Bunlarla birlikte duygusal hassasiyetlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Aşka, tutku ve heyecanlara dair konular gündeminize gelebilir. Özgün yönlerinizi ve yaratıcılığınızı güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bugün sevdikleriniz ve aşk ön planda olabilir.