Korona virüse böyle dikkat çektiler!

Korona+vir%C3%BCse+b%C3%B6yle+dikkat+%C3%A7ektiler%21;
ABONE OL

Dünya üzerinde etkisi devam eden korona virüs salgınına Gümüşhane Gençlik Merkezi üyesi gençleri dikkat çekmek için devasa maskeyle caddede yürüdü.

Gümüşhane 

Kaynak: İha

1 / 10

Gümüşhane Gençlik Merkezi, yeni tip Korona virüs hastalığı salgınına dikkat çekmek için ilginç bir etkinlik düzenledi.

2 / 10

Gönüllü gençler ve Gençlik Merkezi görevlileri bir araya gelerek maske şeklinde hazırladıkları dev pankart ve ellerinde maske-mesafe-temizliğin önemini anlatan dövizlerle caddelerde yürüyüş yaptı.

3 / 10

Ali Beyler caddesinden Fatih Parkına kadar yürüyen gençler Covid-19 salgınına karşı sosyal bilincin artması için salı pazarının da kurulduğu kalabalık alanda dikkat çekti, vatandaşlara maske ve dezenfektan dağıttı.

4 / 10

Etkinliğin ardından Fatih Parkı'nda gazetecilere açıklamalarda bulunan Gümüşhane Gençlik Merkezi Müdürü Beytullah Cebel, ülkede son dönemde Kovid-19 vakalarında artış yaşandığını belirterek, “Covid-19 vakalarına dikkat çekmek amacıyla gönüllü gençlerimizle pankart maske yaparak temizlik, maske ve mesafe kurallarına dikkat çekmek istedik.

5 / 10

Farkındalık oluşturmak için bu etkinliği yaptık. Gümüşhane'nin çeşitli sokaklarında gezerek tedbirlerin önemine vurgu yaptık” dedi.

6 / 10

7 / 10

8 / 10

9 / 10

10 / 10

>