Günlük burç yorumları! 3 Haziran burç yorumları!

3 Haziran'da burçlar nasıl bir gün geçirecek, neler yaşayacak, nelere dikkat etmeli? İşte 3 Haziran burç yorumları...

G%C3%BCnl%C3%BCk+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1%21;+3+Haziran+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1%21;
ABONE OL

3 Haziran Cuma Burç Yorumları:

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Sizin her zaman idealleriniz çok önemli. Düşündüklerinizin gerçekleşmesi mümkün değil. Yapacağınız yeni anlaşmalara özen göstermelisiniz. Bazı özel durumlar söz konusu olabilir. Siz sert çizgiler koyan bir yapıya sahipsiniz.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Kendinizi huzursuz ve tedirgin hissediyorsunuz. Değişik düşünceler içinde bocalayacağınız bir gün. Son günlerde gereğinden fazla çalışıyor ve elinizdeki işleri bir an önce bitirmeye özen gösterirken, hata kabul etmiyorsunuz.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Yapıcı ve yaratıcı yönlerinizin size sağlayacağı avantajları düşünerek, yeni bir düzen içindesiniz. Çevrenizle iddialaşmayı sevmeniz, güven duygunuzun güçlü olduğunu gösteriyor. Planlama konusunda rakip tanımıyorsunuz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bugün sevdiklerinizle bir araya gelerek, özellikle eski konularla ilgili unutulmuş ve açığa çıkması gereken olayları sonuca bağlayacaksınız. Bu durum herkesin rahatlamasına neden olsa da, bazı konularda problemler artabilir.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Son günlerde duygusal gerilimlere neden olacak olayları ortadan kaldırmalısınız. Kısa bir tatil yaparak enerjinizi artırabilirsiniz. Kendinize fırsat yaratmalısınız. Duygularınızdaki yoğunluğa dur diyemiyorsunuz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Kısa yollar yapmalı ve görmeyi arzuladığınız kişilerle bir araya gelmelisiniz. Bugün yeniden yapılanmaya ihtiyaç duyacaksınız. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmayı başaracaksınız. Baskıcı kişilerden kaçmayı yeğliyorsunuz.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Bugün kendinizden başka hiç kimsenin düşüncesi önemli olmayacak. Takıntılı yönlerinizin sizi olumlu yönlendirdiğini siz de biliyorsunuz. Mesleki konularda istediğiniz her türlü şartı karşı tarafa kabul ettireceksiniz.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Yakın çevrenizle ilgili paylaşımlarınızın pozitif geliştiği zaman, enerjinizin daha da yükseldiğini hissediyorsunuz. Aklınız ve hisleriniz arasında kuracağınız dengeleri aşmamaya çalışmalı, gerekli atılımlara başlamalısınız.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

İsteklerinizdeki fiziksel artışlar sizi, karşı cins ortamında oldukça çekici yaparken, vazgeçilmez olduğunuz duygularına kapılabilirsiniz Katılacağınız bir grup aktivitesinde karşılaşacağınız kişi, seveceğiniz bir kişilik olabilir.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Uzun süredir önemini kaybetmiş olaylar yeniden ortaya çıkabilir. Çevrenizin etkisinde kalmadan sağlıklı ve mantıklı düşünmelisiniz. Aile içi yakınlaşmaların söz konusu olduğu bugünde, girişimci yapınız ön plana çıkacak.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Siz kendi doğrularınızdan taviz vermediğiniz için, bazıları hakkınızda karar verirken bocalayabiliyorlar. Bugün tepkisel davranmak yerine temkinli hareket edeceksiniz. İdeallerinize uygun kişilerle çalışmalısınız.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Bugün bütçenizi zorlayacak sıra dışı olayların gündeme gelmesi ve kan bağınız olan kişilerin yanlış davranışları, gündelik işlerinizin aksamasına neden olabilir. Yapmanız gereken aktiviteleri ince ayrıntılarla planlayın.

 

1 / 12

KOÇ BURCU

Bugün çocuklarınızla ilgili işler sizi oyalayabilir. Gereksiz harcamalarınızı kısmalısınız. Hobilerinizle ilgili sorumluluklar alabilirsiniz. Kendinizi yaratıcı bulduğunuz konularda daha fazla ilerlemek isteyebilirsiniz. İşlerinizde risk almak için acele etmeyin. Diyete başlamak isteyebilirsiniz. Kişisel konularda tekrarlanan durumlar olabilir.

2 / 12

BOĞA BURCU

Aşk hayatınızda her zaman haklı olmadığınızı göreceksiniz. Neyse ki, hatalarından nasıl ders çıkaracağını bilen birisin ve düzeltilebilecek hatalar yapıyorsun. İş ortamınızda çok yoğun bir ortamdasınız. Bazen sıkı çalışmanızın yeterince değerli olmadığını düşünürsünüz, ama elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Biraz daha sabırlı olursanız, adalete güvenecek ve yaptığınız şey için ödüllendirileceksiniz. Bazı olayların sonucu sizi büyük ölçüde etkileyebilir.

3 / 12

İKİZLER BURCU

Bugün ruhsal olarak arınma ve gelişme zamanı sizler için kısa sürelide olsa tüm benliğinizle meditasyon yapın dua edin ve ruhsal enerjinizi tamamen arındırın. İşinizle ilgili konularda ortak hareket edeceğiniz insanların tekliflerine hemen evet dememelisiniz bugün. Size sunulanın arkasında farklı konular olabilir. İnsanların düşmanca tavırlarına karşı dikkatli davranmalısınız.

4 / 12

YENGEÇ BURCU

Bugün, toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kadın arkadaşlarınızın fikirleri doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz.Etkilenmeye hazırsınız. Arkadaş çevrenizde dürüstlüğünüzle tanınmanıza rağmen, düşüncelerinizi söylerken, aşırıya kaçabilirsiniz. Bazen kendinizi çevrenizden soyutlamakta fayda var.

5 / 12

ASLAN BURCU

Yakın çevrenizle daha samimi ilişkiler kurmaya çalışabilirsiniz. Yardıma ihtiyacı olan kişilere elinizden geldiğince destek olmaya çalışacaksınız. Sakinlik isteyecek, hayatınızda huzursuzluk yaratan konular üzerine çok fazla düşünmeyeceksiniz. İşlerinizle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz.

6 / 12

BAŞAK BURCU

İşyerinde üstlendiğiniz her şeyde başarılısınız. Aldığınız önemli kararlar hep doğru çıkıyor. Ancak projeler üzerinde çalışırken ihtiyaç duyacağınız süreyi de mutlaka ayarlamalısınız. Enerji dolusunuz! Keyfinize bakın – dışarı çıkın, yeni yerler keşfedin. Arkadaşlarınızdan size katılmalarını isteyin – moraliniz yükselecektir. Sonuçta, kendinize oldukça güveniyor ve sakin hissediyorsunuz. Bu avantajı, mükemmel durumdaki zindeliğinizi sürdürmekte kullanın.

7 / 12

TERAZİ BURCU

Sevgilinize olan aşırı sevginiz, onun sizi yanlış anlamasına neden olabilir. Siz ona sevginizi biraz farklı yollarla gösteriyorsunuz oda bu durumdan haliyle bıkıyor. İşinizle bazı konular sizi zamanında yormuştu ancak bu durum sizin için artık bir sorun teşkil etmiyor. Bu aralar düşündüklerinizi kendinize saklasanız sizin için daha verimli bir gün geçirebilirsiniz.

8 / 12

AKREP BURCU

Bugün enerjisi yüksek bir gün. Sabah saatlerinde küçük aksilikler olsa da gün boyu yarattığınız olumlu enerji size geri dönecek. Sizi heyecanlandıracak teklifler ardı ardına gelebilir. Özel hayatınızda ise kısa bir seyahat ve yeni dostluklar için hazırlıklı olun. Beklemediğiniz anda aşk kapınızı da çalabilir. Geçmişi geçmişte bırakarak ileriye bakmaya başlamalısınız.

9 / 12

YAY BURCU

Bugün çalışma hayatınızla ilgili koşullarda değişiklikler olabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizi daha iyi hale getirmek için çabalayabilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı duyarlı olmanızda fayda var. Gün içinde bazı konularda ani değişiklikler olabilir. Çevrenizdeki kişilerin sizin yardımınıza ihtiyacı olabilir. Akşam saatleri daha sakin geçebilir.

10 / 12

OĞLAK BURCU

Bugün enerjiniz çok yüksek. Özellikle sabah saatlerinde ani gelişen olaylara hemen tepki vererek harekete geçebilir, risk aldığınızı düşünmeden girişimlerde bulunabilirsiniz. Sevdiklerinizle ya da arkadaşlarınızla ilişkilerinizde çatışma ya da rekabet gelişebilir. Parasal konularda aldığınız kararlar çok yerinde, kısa sürede istediğinize kavuşacaksınız.

11 / 12

KOVA BURCU

Bugünlerde hayata dair isteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve heyecanınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. İsteklerinizi ortaya koyacak ve gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Yoğun duygular ve büyük heyecanlar yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir gün, küçük kazalara dikkat etmelisiniz.

12 / 12

BALIK BURCU

İş yerinde güzel bir gelişme olabilir. Son zamanlarda hakkınız yenmiş gibi olsa da birileri bu haksızlığın farkına varacak. Yaratıcılığınızın ve çalışkanlığınızın yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Bu yüzden farklı projelerde yer alabilir ve maddi açıdan rahat bir döneme girebilirsiniz.