27 Mayıs günlük burç yorumları!

27 Mayıs Cuma günü burçları nasıl sürprizler bekliyor? Hangi burçlar daha şanslı olacak, hangi burçları bazı sorunlar bekliyor? Günlük burç yorumları haberimizde…

27+May%C4%B1s+g%C3%BCnl%C3%BCk+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1%21;+
ABONE OL
1 / 12

KOÇ BURCU

Bu günlerde daha fazla özgürlük ve kendiliğindenlik arzusu büyük, ancak işinizle ilgili her şeyi kontrol altında tutma hırslarınız veya arzularınız araya girerek gerilimlere yol açabilir. Bugün etkileşimlerinizde gerilim varsa, bunun gerçekten güçle ilgili olduğunu ve gerçek gücün başkalarını manipüle etmekten veya başkaları üzerinde güce sahip olmaktan değil, kendi dürtülerinizi ve kendi hayatınızı kontrol etmekten geldiğini düşünün. Sınırları zorlamaktansa onlara uymak daha iyidir.

2 / 12

BOĞA BURCU

Arzularınız artık karmaşık ve sizin davranışlarınızı kontrol etmelerine izin vermektense, onların üzerinde çalışmak ve onları çözmek en iyisidir. Gizli tutmayı tercih ettiğiniz veya konuşulmayan bir şey ortaya çıkabilir veya geçmişiniz zihninizde o kadar gerçek olabilir ki, şimdiki zamana müdahale edebilir. Biraz zaman ayırırsanız ve biraz öz farkındalıkla, konunun özüne inebilir ve büyümenize yardımcı olacak bir şeye gözlerinizi açabilirsiniz.

3 / 12

İKİZLER BURCU

Bugün, sizi sadece bırakmaktan korktuğunuz için aşağı çeken bir soruna tutunmanıza yol açabilir. Arkadaşlıklarınızdan, sosyal hayatınızdan veya yeni projelerden keyif alma arzusu güçlüdür, ancak karışık endişelerle bunu yapmak zor olabilir. Bir telaş içinde olduğunuzu hissettiriyorsa, rutinden bir mola vermeyi hedefleyebilirsiniz. Baskıya veya paranoyaya yenik düşmeye dikkat edin.

4 / 12

YENGEÇ BURCU

Bugün ilişkilerde bazı engeller ortaya çıkabilir. İnsanların iletişimdeki şüpheleri paranoyayı güçlendirerek kötü bir etki yaratabilir. Gömdüğünüz veya görmezden geldiğiniz şeyler, asi ve beklenmedik şekillerde ortaya çıkabilir. Hırslarınız bu günlerde motive edici ve hatta eğlenceli, ancak başkalarını da beraberinizde yukarı taşıma arzunuz güzel olsa da size ayak bağı olabilir.

5 / 12

ASLAN BURCU

Etrafınızdaki dünyayı keşfetme, hayatı daha spontane ve anlamlı bir şekilde yaşama, zihninizi genişletme ve farklı ortamların ve deneyimlerin tadını çıkarma arzusu bugünlerde güçlü. Hareketlilik eksikliği veya yapılacak şeylerden bunalmışlık hissi olabilir. Görevleri devretmek, işinize veya rutinlerinize sıkı sıkıya bağlı kalmaktan kurtulmak veya iş yükünüzü azaltmak, keşfetmek, genişletmek ve gelişmek için daha fazla zaman bulmanıza yardımcı olabilir.

6 / 12

BAŞAK BURCU

Zihinsel meşguliyetiniz, romantik veya kişisel yaşamınızda duyguları karmaşıklaştırabilir, sizi yeni hisler ve deneyimler keşfetmekten uzaklaştırabilir. Bir yandan, yeni keşifler, arzular ve duygular hakkında heyecan duyabilirsiniz ve diğer yandan duygular karmaşıktır ve güvenlik ihtiyacı sizi bazı maceralardan geri tutabilir. Kendinizi doğru veya yanlış, bir şey yapmak zorunda hissetmeyin ve kalbinize göre hareket edin.

7 / 12

TERAZİ BURCU

Aileniz, yakın bir arkadaşınız veya partnerinizle ilgili duygularınızı, korkularınızı veya küskünlüklerinizi görmezden geliyor veya gömüyorsanız, şimdi fırtına bulutları olabilir. Gerginliğin temelinde, sizi bir çıkmazdan kurtaracak derin ve kalıcı değişiklikler yapma ihtiyacı olabilir. Ancak, bunu hemen yapmak için tüm baskıyı kendinize yüklememeye çalışın. Açık bir iletişim zor olsa da gereklidir.

8 / 12

AKREP BURCU

Bugün aynı anda birçok şey oluyorsa biraz gerginlik hissediyor olabilirsiniz. Sıklıkla baskılara zihinsel olarak uyum sağlayarak tepki verseniz de, daha fazla esneklik hedeflemek iyidir. Şu anda yeterince takdir edilmediğinizi hissetme eğilimi olabilir ve durum böyle olsa da, bunu değiştirmek için bir plan üzerinde çalışmak, kendinizi zorlamaktan ve strese girmekten daha iyidir. Neyse ki, sorunları çözmeye hazırsınız ve başaracaksınız.

9 / 12

YAY BURCU

Gün, bir ilişkide duygularınızla veya para ve kaynaklarla ilgili endişe duyduğunuz bir konuda ruh halinizi etkiler. Sahip olduklarınıza karşı biraz daha temkinli olmak ve korkularınızı ve duygularınızı anlamak için sabırlı olmak mantıklıdır. Doğrudan iletişimi tercih ediyorsunuz, ancak bugünün enerjileri belirgin şekilde dolambaçlı. Şu anda bağımsız ve tarafsız kalmak zor olabilir ancak başarılmalıdır.

10 / 12

OĞLAK BURCU

Kendinizle barışma ihtiyacınızı kabul etmez ve onurlandırmazsanız, bugün kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Sorunlu alanları düzeltmeye odaklanın, ancak her şeyi hemen yapmak için kendinize baskı yapmayın. Bununla birlikte, bugün ortaya çıkan gerilimleri, kalıcı ve tekrar eden gerilimler olduğu için biraz incelemeyi hak ediyor. Bunlar muhtemelen, özel hayatınızda veya ilişkilerinizde meydana gelen olaylar hakkında kontrolün sizde olmadığı ile ilgili hayal kırıklıklarıyla ilgilidir.

11 / 12

KOVA BURCU

Bugün küçük şeylere veya küçük olaylara aşırı tepki vermek kolaydır. Son derece tetiktesiniz ancak bunun aşırı uyarılmaya veya gerginliğe yol açmamasına dikkat edin. Durumları çok sıkı kontrol etme isteğinize karşı koymaya çalışın. Görmezden gelmeye çalıştığınız hayal kırıklıkları bugün kendilerini belli edebilirler. Hassas bölgelerinizi anlamayı ve zihinsel döngüden kurtulmayı amaçladığınız için, sahip olduğunuzu asla bilmediğiniz arzuları ve istekleri keşfedebilirsiniz.

12 / 12

BALIK BURCU

Hayatınızda bazı konularda sıkıcı bir rutine bindiğinizi düşünebilirsiniz ancak muhtemelen yakın zamandaki gelişmeler isteseniz de istemeseniz de durumu daha karmaşık bir hale getirecek. Arkadaşlarınızla tekrar eden sorunlar yaşıyorsanız veya yeni projeler başlatıyorsanız, daha önce yapılan hatalara karşı ekstra dikkatli olun. İletişim her zaman açık olmayabilir ve alınganlık, ilerleme motivasyonunuzu düşürebilir.