22 Temmuz Cuma burç yorumları! Günlük burç yorumları

21 Temmuz Cuma burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

22+Temmuz+Cuma+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1%21;+G%C3%BCnl%C3%BCk+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
1 / 12

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Bugün yapmak istediğiniz çok şey var ve yaşantınızda önce kendi duygularınızı ön plana çıkarmak, enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsanız. Yapacaklarınızı sistemli bir şekilde planlamalı ve acele etmemelisiniz.

2 / 12

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs) Çevresel ilişkilerinizin güçlü olduğu bir gün. Yaratıcı yönlerinizin desteklenmesi sizin için motivasyon kaynağı olabilir fakat başkalarının uçucu fikirlerinden yola çıkmamalı ve kendi deneyimlerinize güvenmelisiniz.

3 / 12

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran) Çevrenizle olumlu ilişkiler içinde olmanız, birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Bugün, duygusal alışveriş içinde olduğunuz kişilerin bazı desteğini üzerinizde hissedeceksiniz. Seçenekleriniz artıyor.

4 / 12

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz) Arkadaşlık bağlarınızı güçlü tutmayı sevmenize rağmen, son yıllarda fazla içinize kapandınız. Önemli aşamalardan geçtiğinizi başkalarının anlamayacağını zannederek, kendinizi üzüyorsunuz. Önünüze bazı fırsatlar gelecektir.

5 / 12

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos) Siz, güçlü bir kişi olarak tanınırsınız. Bugün sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin psikolojik yapılarına dikkat etmelisiniz.

6 / 12

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül) Bugün kendinizi karşı tarafa daha iyi aksettirebiliyorsunuz. Partnerinizle uyumlu bir beraberlik için uygun bir gün. Fikirlerinizi, mantık çerçevesi içinde değerlendirmek size belli bir kalite kazandırıyor.

7 / 12

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim) İçtenliğe önem vermenize rağmen, bazen size hiç uymayan bir kişilik sergiliyor ve bulunduğunuz ortamlarda sır olmayı yeğliyorsunuz. Kişisel yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı riskleri göze alarak ortaya çıkaracaksınız.

8 / 12

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım) Bugün katıldığınız davetlerde felsefi konuşmalarıyla ilginizi çekecek kişilerle tanışacaksınız. Kaliteli, değişik fikirleri olan insanlardan hoşlanıyor ve görüşlerinden etkileniyorsunuz. Şansınıza her konuda güvenmelisiniz.

9 / 12

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık) Evinizde huzuru sağlamak adına, bazı konularda girişimciliğinizi ön plana çıkarmalısınız. Ailenizin mutluluğu için çok şey başarmak isteyebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştireceksiniz.

10 / 12

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak) Kendinizi iyi hissetmeniz için, çevrenizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Bugün iletişim konusunda oldukça duyarlı davranıyorsunuz. Duygusal bir konuşma yapmanız, özlemini duyduğunuz konuları da beraberinde getirecek.

11 / 12

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat) Bugün, Ay’ın bulunduğu konum, çalışma hayatı ile ilgili konularını gündeme getiriyor. Kazançlar konusunda yaşadığınız sıkıntıları çevrenizin desteği ile aşabilirsiniz. Şartlar ne olursa olsun, taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz.

12 / 12

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart) Atılımlarınız için uygun bir gün. Güçlü bir şekilde ele alacağınız konuların küçük detayları canınızı sıkmasın. Olayların ayrıntıları üzerinde dururken, yapacağınız ön çalışmalar için belli bir strateji uygulamalısınız.