17 Haziran 2022 burç yorumları!

Astrolojiye göre bugün sizi neler bekliyor, hangi burçların yüzü gülecek, hangi burçlar dikkatli olmalı? İşte 17 Haziran Cuma burç yorumları.

17+Haziran+2022+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1%21;
ABONE OL
1 / 11

KOÇ BURCU

Her zaman geleneksel yöntemlerle sağlığınızı güçlendirmeye çalıştınız ve kendinize çok dikkat ediyorsunuz ama bu sabah biraz meraklı hissedebilirsiniz. Özellikle size ruhsal olarak iyi gelebilecek bazı farklı yöntemlerle tanışabilirsiniz. Ön yargılarınızı bir kenara bırakıp bir şans vermek size hiçbir şey kaybettirmez. Bugün tamamen yeni deneyimlerle ilgili!

2 / 11

BOĞA BURCU

Başkalarının eksantrik olduğunu düşünebileceği insanlarla etkileşim kurmayı seviyorsunuz. Her insan öğrenilecek bir şey var ve siz bunu hayat geçirmeyi başarıyorsunuz. Muhtemelen bugün hayatınızda bariz bir yer edinecek bu insanlardan biriyle karşılaşacaksınız. Yeni veya eski her türlü ilişkinizde yelkenleri hemen suya indirmemek, kendinizi korumak için elzemdir.

3 / 11

İKİZLER BURCU

Bugün boyunca çocukluk anılarınızı hatırlıyor olabilirsiniz. Bu anılar sizi büyüdüğünüz, kişiliğinizin ve karakterinizin oluştuğu evlere ve yerlere götürecektir. Pek çok hatıra yüzeye çıkacak; mutlu, melankoli ve aradaki her şey. Sizi daha iyiye götürecek olan duyguları kabul edin ve geri kalanını da çözmek için sıraya alın. Bugün görmezden geldiğiniz her şey yarın başınıza bela olabilir.

4 / 11

YENGEÇ BURCU

Bugün moraliniz zirvede ancak bunu yapmanız gereken işlere yansıtma konusunda problem yaşayabilirsiniz. İyi ruh hali sizi daha neşeli ve kişisel keyif veren şeyleri yapmaya yönlendirebilir. Bu durum da bazı otorite figürleriyle aranızda çatışmalara neden olabilir. Neyi nasıl işlediğiniz size kalmış ancak bir karar alırken yarınki size neyin faydası olacağını düşünmek iyi olabilir.

5 / 11

ASLAN BURCU

Bugün ilişkilerinizde biraz kaos havası hakim olabilir. Özellikle sevdiğiniz iki insan arasında kaldığınız tartışmalar yaşanabilir. Taraf tutmak istememekte haklısınız ve insanların sizi bir ara bulucu olarak görmesinin önüne geçmelisiniz. Bugün biraz bencil olun ve sadece kendinizi düşünmeye çalışın. Hayat çok daha basit görünecek. Bu düşünce yapısı, dilerseniz bazı kişisel bağlarınızla ilgili sorunları çözmenizi sağlayacaktır.

6 / 11

BAŞAK BURCU

Bugün duygularınızın kontrolü tamamen sizde. Verdiğiniz tepkiler üzerine biraz düşününce onları değiştirmek isteyebilirsiniz ve bu güce tamamen sahipsiniz. Özellikle insanlardan çekinerek artık aynı sayfada olmadığınız bir fikri savunmaya çalışmayın. Hayatın değiştirici ve dönüştürücü etkisinden tam olarak yararlanın ve sizin için çalışacak olan şeylere yönelin.

7 / 11

TERAZİ BURCU

Bugün bulunduğunuz ortamlarda havada bazı gerginlikler veya sırlar olduğunu sezebilirsiniz. Aile çevrenizin farklı ihtiyaçlarını anlamaya çalışmanın tam zamanı. Etrafınızda çok hareket olacak, bu yüzden gerektiğinde geri adım atma ve köşenize çekilme hakkınız olduğunu hatırlayın ve hatırlatın. Çevredekiler, duruma bakış açısı kazanmak için daha fazla alana ihtiyacınız olduğunu anlayacaktır.

8 / 11

AKREP BURCU

Bugün çevrenizdeki insanlarla net bir şekilde iletişim kurabileceksiniz ve onlar da fikirlerinizi kabul edecekler. Sahip olduğunuz ikna potansiyeli sizi bile şaşırtabilir ancak sınırlarınızı keşfetmek için planda olmayan zorlamalar yapmamalısınız. Bugünkü en büyük probleminiz iyi giden konularda heyecana kapılmak ve daha fazlasını istemek yoluyla durumu bozmak olacaktır.

9 / 11

OĞLAK BURCU

Bugün hızlı bir şekilde oldukça büyük değişiklikler yapma isteği duyabilirsiniz, bunda bir problem yok ancak tek atışta vuramayacağınız hedefler için kötü hissetmemelisiniz. Sorun sizin yetersiz olmanız değil, bazı şeyleri olduğundan küçük görmeye meyilli olmanızdır. Yanlış izlenimlere kapılmak sadece hayatınızı zorlaştırır, gerçeğin peşinden gidin.

10 / 11

KOVA BURCU

Gün, beklediğinizden daha yoğun geçebilir ve eğer gün sonunda serbest zaman yaratma fikriniz varsa bu gerçeğe dönüşmeyebilir. Yapılacaklar listeniz altından kalkabileceğiniz ölçüde artacaktır ve bu ancak siz izin verirseniz kötü bir şey olabilir. Meşgul olabileceğiniz şeylerin çokluğu bir şükür sebebidir ve bugün bu konuda daha fazla düşünmeye teşvik ediliyorsunuz.

11 / 11

BALIK BURCU

Bazen ilişkilerinizin nasıl bu kadar kolay kontrolden çıktığını görmek korkutabilir. Bugün grubunuz içinde çok fazla gerilimle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Neredeyse kimsenin durumu anlamadığını hissedeceksiniz. Sadece soğukkanlılığınızı korumanız gerekiyor. Neden başkalarının çözülmemiş sorunları çözmeye çalışmıyorsunuz? Kendinize ve sadece kendinize odaklanın.