Günlük burç yorumları: 16 Haziran Perşembe günü tüm burç yorumları!

Astrolojiye göre bugün sizi neler bekliyor, hangi burçların yüzü gülecek, hangi burçlar dikkatli olmalı? İşte 16 Haziran Perşembe burç yorumları…

+G%C3%BCnl%C3%BCk+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1:+16+Haziran+Per%C5%9Fembe+g%C3%BCn%C3%BC+t%C3%BCm+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1%21;+
ABONE OL

16 Haziran Perşembe burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre “Bugün sizi neler bekliyor?”, “Neler yapmalısınız?” sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

16 Haziran Perşembe Burç Yorumları:

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün iş hayatınızda önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özellikle de maddi kaynaklarınızı bereketlendirecek ve iyileştirecek, hayallerinizi de destekleyecek olumlu destekler alabilirsiniz ve kendinizi güçlü hissedebilirsiniz ama ego savaşına girerseniz şanslarınızı tepebilirsiniz. Ayrıca sosyal çevrenizdeki otorite figürlerinden destek görerek eğitim, yeni bir sözleşme imzalama gibi önemli kararlar alabilirsiniz.

 

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Bugün yurt dışı, eğitim, hukuk, iş hayatınızı da etkileyen önemli kararlar alabilirsiniz. Özellikle de maddi kaynaklarınızı disipline edebilecek destekler görebilir, otoriteyle maddi kaynaklarınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Sosyal çevrenizden de hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilecek fırsatlar elde edebilirsiniz.

 

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Bugün maddi kaynaklarınız, ödemeler, borçlar, vergi gibi durumlarla ilgili kariyer hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beklenmedik kadın figürlerden destek görebilirsiniz. Ayrıca yurt dışı, eğitim, hukuk alanındaki bir otorite figüründen destek görebilir, kalıcı kararlar alabilirsiniz.

 

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bugün partner ya da ortağınızla yurt dışı, eğitim, hukukla ilgili ortak hareket edebilir, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca bekarsanız sosyal çevrenizden aşk aniden sizi bulabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise korunuyorsunuz.

 

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Bugün çalışma hayatınızla ilgili önemli fırsatlar yakalayabilir, kariyer hayatınızdaki bir kadından destek görebilirsiniz. Ayrıca maddi kaynaklarınızla ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Partner ya da ortakla kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

 

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Bugün aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgili güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Eğer bekarsanız aşk sizi aniden bulabilir ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek ilişki fırsatları yakalayabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha iyi hale dönüştürebilirsiniz. Kariyer hayatınızda ise kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilir, otoriteden desteklenebilirsiniz.

 

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Bugün aile ve ev hayatınızla ilgilenebilirsiniz. Aile ve ev hayatınızı olumlu etkileyecek maddi kaynaklarla ilgili fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca sağlık, çalışma hayatınızda hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilecek kararlar alabilirsiniz. Ayrıca aşk, çocuk, hobi konularıyla ilgili önemli ve kalıcı kararlar alabilirsiniz. Alacağınız kararlar eğitim, yurt dışı, seyahat konularınızı içerebilir.

 

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Bugün yakın çevre, kardeşlerle ortak kararlar alabilirsiniz. Partner ya da ortakla uzlaşabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Ayrıca aile ya da evinizle ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz ve bu durum maddi kaynaklarınızı olumlu etkileyebilir. Aşk ve çocuktan ya da hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatlar yakalayabilirsiniz.

 

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Bugün maddi gelirlerinizi olumlu etkileyecek ve bereketlendirecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çalışma hayatınızda, yanınızda çalışanlardan destek görebilirsiniz. Aile ve evinizle ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek adımlar atabilirsiniz. Partner ya da ortakla kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

 

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Bugün aşk, çocuk ya da hobilerinizle ilgili beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ve güçlü kararlar alabilirsiniz. Eğitim, kardeşler, seyahatlerle ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatlar yakalayabilirsiniz ve hayalleriniz için adımlar atabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilir, otoriteden desteklenebilirsiniz.

 

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Bugün içe çekilebilir ve kendinizi duygusal olarak yalnız hissedebilirsiniz. Buna rağmen ev ve ailenizle ilgili ani gelişen önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca maddi kaynaklarınızla ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çocuk, aşk, hobilerle ilgili ise kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

 

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Bugün sosyal çevre, arkadaşlarınızla ilgilenebilirsiniz ve aşk hayatınızı olumlu etkileyecek önemli kararlar alabilirsiniz. Eğer bekarsanız yakın çevrenizden aşk sizi aniden bulabilir. Aile ve evinizle ilgili kalıcı ve uzun vadeli önemli kararlar alabilirsiniz.