Zeynep Bastık'ın eşi Tolga Akış kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Zeynep Bastık'ın kendisi ve eşi hakkında bilgiler merak ediliyor. Zeynep Bastık'ın eşi Tolga Akış hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor.

Zeynep+Bast%C4%B1k%E2%80%99%C4%B1n+e%C5%9Fi+Tolga+Ak%C4%B1%C5%9F+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+ne+i%C5%9F+yap%C4%B1yor?
ABONE OL
Zeynep Bastık, geçtiğimiz günlerde Tolga Akış ile evlenmişti. Zeynep Bastık'ın eşi Tolga Akış hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor.
 
Tolga Akış Kimdir?
 
Tolga Akış 1984 yılında Bursa’da doğdu. Üniversite için geldiği İstanbul'da erken yaşta çalışmaya başladı. TV prodüksiyonu ile başlayan kariyerine 2005-06 Rock And Coke Festivali’nde çalışarak devam etti.
 
İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Çeşitli ajanslarda uzun yıllar görev yaptı ve şu an 2017 yılında kurduğu bir dijital ajans şirketini yönetiyor. Bir süredir şarkıcı ve oyuncu Zeynep Bastık ile birlikte olan Tolga Akış 7 Temmuz 2021 tarihinde güzel sanatçı ile nikah masasına oturdu. Aynı zamanda eşinin menajerliğini yapan Tolga Akış, Zeynep Bastık'ı konserlerinde de yalnız bırakmıyor.
 
>