Zendaya, Oscar törenine 6 milyon dolarlık kolyeyle katıldı

Zendaya,+Oscar+t%C3%B6renine+6+milyon+dolarl%C4%B1k+kolyeyle+kat%C4%B1ld%C4%B1
ABONE OL

93’üncü Akademi Ödülleri sahiplerini buldu. ABD'li aktris Zendaya Maree Stoermer Coleman, törende taktığı 6 milyon dolar (yaklaşık 50 milyon TL) değerindeki kolyeyle törene damga vurgu.

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından düzenlenen, pandemi nedeniyle nisan ayına ertelenen Oscar Ödülleri, bu yıl 93'üncü kez sahiplerini buldu.

2 / 7

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının gölgesinde Los Angeles kentindeki Dolby Tiyatrosu ve Union Garı’nda düzenlenen 93’üncü Akademi Ödülleri’ne, 24 yaşındaki aktris Zendaya damga vurdu.

3 / 7

Zendaya Maree Stoermer Coleman, Oscar gecesinde 'En İyi Film Müziği' ve 'En İyi Orijinal' şarkı ödüllerinin kazananlarını açıklamak üzere sahneye çıktı.

4 / 7

BOYNUNDA SERVET TAŞIDI

Dünyaca ünlü şarkıcının stilisti ve imaj tasarımcısı Law Roach, Zendaya’nın Oscar stilinde, Cher’in 70'li yıllardaki Oscar stilinden ilham aldıklarını açıkladı.

5 / 7

Şık ve sarı elbiseesiyle törene gelen Zendaya, kırmızı halıda ışıl ışıl parlayan elmas kolyesiyle poz verdi. Binlerce elmasın dizildiği milyon dolarlık kolye gazeteciler ve davetlilerin de dikkatini çekti.

6 / 7

İngiliz medyası, ABD'li yıldız Zendaya’nın elmas kolyesinin özel yapım olduğunu ve değerinin 6 milyon dolar (yaklaşık 50 milyon TL) olduğunu yazdı.

7 / 7

>