Zayn Malik çıldırdı!

Zayn+Malik+%C3%A7%C4%B1ld%C4%B1rd%C4%B1%21;
ABONE OL

Model Gigi Hadid ile Eylül 2020'de ilk bebeklerini kucaklarına alan şarkıcı Zayn Malik'in, New York sokaklarında kimliği belirsiz bir kişiyle yaşadığı gerginlik objektiflere böyle yansıdı.

Kaynak: Milliyet

1 / 10

Pakistan asıllı İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Zayn Malik, dün gece New York East Village’taki bir bilardo kulübünün önünde kimliği belirsiz bir kişiyle tartışma yaşadı.

2 / 10

TMZ’nin haberine göre; kulübün yan tarafındaki bardan bir grup erkek ayrılırken, Malik de mekanın dışındaydı. 28 yaşındaki şarkıcı ile gruptan bir kişi ile arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı sözlü tartışma başladı.

3 / 10

DEFALARCA HAKARET ETTİ!

Kamera kayırlarında gruptan bir adamın Zayn Malik ile kavga ettiği ve ünlü şarkıcının ona defalarca kez hakaret ettiği görülüyor.

4 / 10

GÖMLEĞİNİ NEDEN ÇIKARDI?

Kaynaklar, mekanın içindeyken giyinik olan Zayn Malik'in dışarı çıkarken gömleğini neden çıkardığının bilinmediğini söyledi.

5 / 10

İkili arasında herhangi bir fiziksel kavga olmadığı ve polisin olaya karışmadığı öğrenildi.

6 / 10

"İNATÇILIĞIM BUGÜNLERE GETİRDİ"

Geçtiğimiz aylarda hakkında bilinmeyenleri anlatan dünyaca ünlü şarkıcı, "İnsanlar bana bir işin nasıl yapılacağını söylediğinde, ben o işi her zaman alışılagelmişin dışında yapmışımdır. İnatçılığım ve farklı olmaya çalışmam beni bugünlere getirdi" demişti.

7 / 10

Hayranlarıyla arasının iyi olduğunu belirten şarkıcı, "Herkesle eşit şekilde konuşmaya çalışırım. Hepimiz insanız" ifadelerini kullanmıştı.

8 / 10

"DÜNYAMIZI DEĞİŞTİRDİ"

Öte yandan uzun süredir aşk yaşayan Gigi Hadid-Zayn Malik çifti, geçtiğimiz yıl eylül ayında kızları Khai'yi kucaklarına alarak büyük bir sevinç yaşamıştı.

9 / 10

Bebeğini kucağına alan Hadid, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Kızımız aramıza katıldı ve çoktan dünyamızı değiştirdi" demişti.

10 / 10

>