Yunus Emre hakkında şiddet iddiası!

'Survivor 2020' kadrosunda yer alan Yunus Emre Özden’in, kız arkadaşı Beria Gözen'i darp ettiği iddia edildi. Hastaneye gidip darp raporu alan Gözen, isim vermeden eski sevgilisini suçladı.

Yunus+Emre+hakk%C4%B1nda+%C5%9Fiddet+iddias%C4%B1%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

'Survivor 2020'de yarışan Yunus Emre Özden'in, kız arkadaşı Beria Gözen'e şiddet uyguladığı iddia edildi. Gözen, hastane odasından çektiği kareyi paylaştı.

2 / 7

"KADINA GÜCÜ YETEN ACİZLER"

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Gözen, "Kadına gücü yeten erkekler, acizler... İyi görünüp numara yaparlar. İstedikleri olmayınca şiddet! Her türlüsüne lanet olsun" ifadelerini kullandı.

3 / 7

Yaptığı paylaşımlarla isim vermeden eski sevgilisi tarafından darp edildiğini dile getiren Gözen, "Vefa çok başka bir şey. Bir şeyler düzene girsin diye sabretmek yetmiyor. İşlerine gelmeyince tehdit ederler, döverler. Kadınız ama bir kadın gibi anlayamayız! Delikanlı adam kadın dövüp sonra çamur atmaz. Herkes kendi vicdanını yaşar" açıklamasını yaptı.

4 / 7

"UYKULARDAN SIÇYARAK UYANIYORUM"

"En basiti ailesi şahit duruma. Uykulardan sıçrayarak uyanıyorum. Allah ıslah etsin, benden uzak etsin. Yapılan yanlışlar beni yordu. Davamdan vazgeçmeyeceğim. Bir insanın hayatı oyuncak değil. Yak, yık, otur, seyret asla değil."

5 / 7

Beria Gözen, Instagram hesabından şikayetçi olduğuna dair evrakların fotoğrafını da paylaşarak, "Asla kimseye iftira etmedim, üzgünüm" mesajını yazdı.

6 / 7

"KUŞ ETİ YEMEYE ALIŞANLAR..."

Bu paylaşımların ardından sessizliğini koruyan Yunus Emre Özden'den "Kuş eti yemeye alışanların, kaplana dişi geçmez!" şeklinde paylaşım geldi.

7 / 7

Yunus Emre Özden, 'Survivor 2020' yarışmasında agresif hareketleri nedeniyle sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı'dan birkaç kez uyarı almıştı.

>