Yılmaz, yeni sevgilisiyle Bodrum'da

Y%C4%B1lmaz,+yeni+sevgilisiyle+Bodrum%E2%80%99da
ABONE OL

Geçtiğimiz aylarda İlker Kaleli ile olan ilişkisini sonlandıran Biran Damla Yılmaz, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi. Sevgilisine su atarak şakalaşan Yılmaz, ardından avuç içleriyle Çelik'in suratını sıktı.

Kaynak: Milliyet

1 / 6

Biran Damla Yılmaz, Bodrum'da sevgilisi Deniz Can Çelik ile tatile çıktı. Geçtiğimiz günlerde final yapan Baraj dizisiyle yıldızı parlayan güzel oyuncu Yalıkavak'taki Elementa Otel'de görüntülendi.

2 / 6

Tek başına havuz başında yürüyen Biran Damla Yılmaz, uzun süre telefonla konuştu. Geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından gelen "Sevgilin var mı?" sorusuna duvarda birbirine bakan kadın ve erkeğin gözüktüğü bir silüet fotoğrafıyla yanıt veren Biran Damla Yılmaz, yeni aşkıyla ilk kez objektiflere yakalanmış oldu.

3 / 6

Havuz başında sıkılan Yılmaz, balkondaki sevgilisine, "Aşkım aşağıya gelsene!" diye seslendi. Ardından sevgilisini kırmayan Deniz Can Çelik, hızla aşağıya indi.

4 / 6

Geldiği esnada ona su atarak şakalaşan Biran Damla Yılmaz, ardından sevgilisine sarılarak avuç içleriyle Çelik'in suratını sıktı.

5 / 6

'ÖZEL HAYAT KONUŞMUYORUM'

Öte yandan İlker Kaleli, geçtiğimiz yıl Emirgan'da görüntülenmişti. Adının oyuncu Biran Damla Yılmaz'la aşk dedikodularına karıştığı hatırlatılan Kaleli, "Yaklaşık bir aydır süren güzel bir arkadaşlığımız var" şeklinde konuşmuştu.

6 / 6

Ünlü oyuncu, muhabirlerin “Hayırlı olsun diyelim mi?” sözleri karşısında gülerek, “Bunlar özel hayata giriyor, ben fazla konuşmuyorum” karşılığını vermişti.

>