Yiğit Marcus Aral: Namus fotoğrafla ölçülmüyor!

Yi%C4%9Fit+Marcus+Aral:+Namus+foto%C4%9Frafla+%C3%B6l%C3%A7%C3%BClm%C3%BCyor%21;
ABONE OL

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin’le üç aydır tatil yaptıkları Bali’den İstanbul'a dönen Yiğit Marcus Aral, sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen sevgilisine destek çıktı.

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Son olarak katıldığı bir televizyon programında soruları bilemeyince stüdyoyu terk edip gündeme oturan, ardından apar topar Amerika’ya giden Şevval Şahin’e, sevgilisi Yiğit Marcus Aral’dan destek geldi.

2 / 9

Ünlü model, programda kendisine yöneltilen; "İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?", "Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?" ve "Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?" sorularına cevap veremeyerek zor anlar yaşamıştı.

3 / 9

Çıkan haberlerin ardından Şahin, "I·stiklal Mars¸ı'nı okusaydım örnek Tu¨rk kadını mı olacaktım? Altı yaşından beri İngiltere'de büyüdüm. Bütün eğitimimi İngilizce aldım, bazı konuları bilmemem normal. Bu beni daha az mı Türk mü yapıyor? Sanmıyorum" açıklamasını yapmıştı.

4 / 9

Bali’den İstanbul’a dönen ve Nişantaşı'nda görüntülenen Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral, "Bizim zaten kışı burada geçirmeyelim diye planlarımız vardı, soğuk malum buralar. Bu konuları fazla kafaya takmıyor enteresan şekilde, başkası olsa depresyona girerdi” ifadelerini kullandı.

5 / 9

Aral, tatilde sosyal medya hesabından paylaştığı iddialı fotoğraflarıyla kimi zaman takipçilerinin tepkisine neden olan Şevval Şahin’i kıskanmadığını belirterek, model sevgilisine sahip çıktı.

6 / 9

Yiğit Marcus Aral, "O resimleri ben çekiyorum zaten. Biz o şekilde bakmıyoruz. Öyle bir şey yok zaten, namus da öyle ölçülmüyor. Estetik resimler zaten, işi gereği mankenlik yapıyor. Sonuçta genç ve sağlıklıyken çektirmeyecek de ne zaman çektirecek? Biz kendimiz çekiyoruz” şeklinde konuştu.

7 / 9

Sosyal medyada sanıldığının aksine şaşalı bir hayat yaşamadıklarını, emlak işi ve kripto yatırımlar yaptığını ifade eden Aral, “Bali’deydik, üç ay kaldık, şimdi İstanbul’a döndük. Genelde tatil ağırlıklı gittik, birkaç projem de vardı. Bali de sürekli bir yer mülk edinmek istiyoruz. Şevval özleyince Türkiye’ye döndük. Ben 7-8 yıldır gidiyorum, Bali sevdiğim yer. Gösterişli değil ama normal yaşıyoruz” dedi.

8 / 9

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, geçtiğimiz aylarda sosyal medyadan takipçilerinin "Bu hayatı sen yaşıyorsun" yorumlarına verdiği yanıtla dikkat çekmişti.

9 / 9

Şahin, "Instagram o kadar sahte ki, hiçbir şey tamamen göründüğü gibi değil. Paylaşmadığım, bilmediğiniz çok şey var. Her şey için minnettarım ama kimsenin hayatı mükemmel değil. Bizler sadece istediğimiz kadarını görmenize izin veriyoruz. Bu da sadece yüzde 10’u. Sosyal medya ruh sağlığını kötü etkiler. Instagram’ın sizi etkilemesine izin vermeyin" ifadelerini kullanmıştı.

>