Yetişkin film yıldızı oy bekliyor! Artık siyaset alanında boy gösterecek!

Brezilyalı yetişkin film yıldızı Bianca Nady, Hristiyan İşçi Partisi’nden siyasete atılmaya hazırlanıyor. Nady, partinin dindar seçmenleriyle iyi anlaşacağını düşünüyor.

Yeti%C5%9Fkin+film+y%C4%B1ld%C4%B1z%C4%B1+oy+bekliyor%21;+Art%C4%B1k+siyaset+alan%C4%B1nda+boy+g%C3%B6sterecek%21;
ABONE OL

Brezilyalı yetişkin film yıldızı Bianca Naldy, siyasete atılması yönünde yorumlar alınca bu isteği devreye sokmaya karar verdi. Hristiyan İşçi Partisi’nden aday olmak istediğini söyleyen Bianca, partinin dinine bağlı seçmeniyle herhangi bir sorun yaşamayacağını düşündüğünü söyledi.

“TEK FARK KAMERALAR ÖNÜNDE YAPIYORUM”

Cinsel ilişkiye girmenin ‘kutsal bir eylem’ olduğunu söyleyen Bianca, “Hayvanların bile sekse ihtiyacı var. İkiyüzlülükle beni yaptıklarımdan dolayı eleştiriyorlar. Tek fark, bunu kameraların önünde yapmam. Faturalarımı ödüyorum ve kimsenin hakkını yemiyorum” dedi.

Naldy, siyasete girmeye nasıl karar verdiğiyle ilgili ise şu ifadeleri kullandı: “Siyaset hakkında ne düşündüğüm ve bir davet gelirse ne yapacağım soruldu. 'Neden olmasın' dedim. Bundan sonra aday olarak davet edildim. Kabul ettim çünkü siyaset hayatımızdaki her şeyin bir parçası. Politika her şeyin içinde.” Bianca Naldy, kampanya sloganının ise "aile, sağlık, eğitim ve halkın refahı" olacağını söyledi.