Yerin dolmayacak Arnavut delikanlısı!

Yerin+dolmayacak+Arnavut+delikanl%C4%B1s%C4%B1%21;
ABONE OL

'Kurtlar Vadisi', 'Elveda Rumeli', 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' gibi dizilerde oynayan; Kuzey Makedonyalı Oyuncu Luran Ahmeti, koronavirüs nedeniyle 46 yaşında hayatını kaybetti. Ahmeti'nin ölümü sanat dünyasını yasa boğdu.

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Dostları da koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Luran Ahmeti'nin vefatının ardından peş peşe başsağlığı mesajları yayımladı.

2 / 9

VEDA YURTSEVER "Ah be Loçkam, düğününde çekmiştim bunu, herkes bilir yeteneğini de ne güzel bir adam olduğun bilinmez belki. Nasıl isyan edesim var her şeye; ömrümüzden alınan bizi yarım bırakan kaçıncı kayıp bu? Senin de yerin dolmayacak Arnavut delikanlısı, huzurla uyu, kalanlar çok göz yaşı döktü dua kabul et..."

3 / 9

BÜLENT ŞAKRAK "Ah be koca Arnavut... Devrin daim olsun."

4 / 9

HAZAL KAYA "Ah Loçkam... Çok özleyeceğim!"

5 / 9

LEVENT SÜLÜN "Ahhhhh be kardeşim... Ahhhhh be koca Arnavut! Covid illeti seni de mi aldı bizden? Ailenden, sevdiklerinden? Allah gani gani rahmet eylesin, mekanın cennet olsun kardeşim.."

6 / 9

GONCA VUSLATERİ "Kalbim paramparça oldu bu haberle... Ah Lüran. Hayal Kahvesi’nde sabaha kadar müzik dinleyip günü doğurduğumuz günlere sakladım dualarımı... Makedonya’ya gittiğimde geçirdiğim 15 günün en komik en kral sohbetiydin sen. Oyuncu dostumuz koronavirüse yenik düştü... Allah rahmet eylesin... Ailesi, dostları ve tüm sevenlerinin başı sağ olsun. Çok üzüldüm... çok üzüldüm #LüranAhmeti .Bu hastalığın insan sağlığı için korkunç bir tehdit olduğunu bilmek için daha kaç can yok olacak... ah!"

7 / 9

TOLGA TEKİN "Nereye gittin kardeşim, brom. Bittim Luran'ın bittim"

8 / 9

KAAN URGANCIOĞLU "Çok güzel adamdı, yakınlarına sabır diliyorum."

9 / 9

CEYDA ATEŞ "Canım Luran... Elveda Rumeli ve Makedonya günlerimizi unutmayacağım... Mekanın cennet olsun..."

>