Yeni çiftten ilk poz

Oyuncu Kaan Yıldırım ile nikah masasına oturması beklenirken ayrılan Hadise, aradığı mutluluğu Mehmet Dinçerler'de buldu. İş insanı ile ile doludizgin aşk yaşayan şarkıcı, ilk kez sosyal medya hesabından sevgilisiyle el ele pozlarını paylaştı.

Yeni+%C3%A7iftten+ilk+poz
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Oyuncu Kaan Yıldırım ile nikah masasına oturması beklenirken ayrılan Hadise, aradığı mutluluğu Mehmet Dinçerler'de bulmuş, Temmuz ayında Bodrum'da görüntülenen çiftin birliktelikleri ortaya çıkmıştı.

2 / 9

Sonrasında bayram tatili için Meksika'ya gittikleri sosyal medya paylaşımlarıyla ortaya çıkan taze aşıklar, soluğu gözde tatil beldesi Tulum'da almıştı.

3 / 9

AŞKINI HAYKIRDI

Sosyal medya hesaplarından ayrı ayrı fotoğraf paylaşan çiçeği burnundan çiftten Hadise, sevgilisi Dinçerler'e verdiği pozu "Bu gülümseme benim ama sebebi sensin" cümlesini ispanyolca yazarak paylaşmıştı.

4 / 9

Sonrasında rotayı Ege'ye çeviren çift, ilk olarak geceliği kişi başı bin 200 euro (12 bin TL) olan Amanruya Otel'de iki gece konaklamış, ardından iş insanının teknesine geçerek, Göcek koylarını dolaşmıştı. Dört günlük kısa bir tatil yapan ikili, daha sonra İstanbul'a gitmişti.

5 / 9

'İSTENMEYEN GELİN' OLDĞU İDDİA EDİLDİ

İkilinin ilişkisinin medyaya yansımasıyla birlikte, Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler'in ailesi tarafından istenmediği iddia edilmişti.

6 / 9

Bunun üzerine şarkıcının, sevgilisinin kardeşi Tuğba Dinçerler'in nişanına çiçek gönderdiği ortaya çıkmıştı. Müstakbel görümcesine mutluluklar dileyen Hadise tüm ailenin katıldığı nişan törenine gitmezken, çiçek göndermesiyle, 'İstenmeyen gelin' iddialarını yalanmıştı.

7 / 9

İLK KEZ PAYLAŞTI

Dinçerler'le yaşadığı aşk ile magazin gündeminden düşmeyen güzel şarkıcı Hadise, tüm bunların ardından birlikte poz verdikleri ilk fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

8 / 9

El ele tutuştukları kareyi siyah-beyaz filtreyle yayınlayan şarkıcı, pozlarına beyaz kalp emojisi koydu. Hadise'nin fotoğraf paylaşmasına rağmen sevgilisini takibe almaması ise dikkatlerden kaçmadı.

9 / 9

YORUM YAĞDI

Sosyal medya hesabında 13,1 milyon takipçisi olan güzel şarkıcının gönderisi kısa sürede 450 bine yakın beğeni alırken, ikilinin hayranları fotoğrafa adeta yorum yağdırdı.

>