Yavuz Seçkin'i köpek ısırdı!

Yavuz+Se%C3%A7kin%E2%80%99i+k%C3%B6pek+%C4%B1s%C4%B1rd%C4%B1%21;
ABONE OL

Oyuncu ve radyo programcısı Yavuz Seçkin'i önceki gün köpek ısırdı. Hemen tetanoz aşısı olan Seçkin, olayı sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı.

Kaynak: Milliyet

1 / 6

Koronavirüs pandemisi dönemini Darıca'da ailesiyle birlikte geçiren Yavuz Seçkin'i köpek ısırdı. 52 yaşındaki oyuncu, olayı esprili bir dille takipçilerine anlattı.

2 / 6

Aşı olurken fotoğrafını yayınlayan oyuncu, "Öncelikle benim bir hayvansever olduğumu hepinizin bilmenizi isterim. Dün Darıca’da başımdan bir olay geçti" ifadelerini kullandı.

3 / 6

Yavuz Seçkin'in paylaşımı şöyle:

"Komşumuz, ikazlara rağmen kangal köpeklerini başıboş sokağa salıyor ve hayvanlar sokakta kafalarına göre takılıyorlar..."

4 / 6

"Sokak, Elm Sokağı köpek versiyonu gibi. Maalesef bu kangal köpeklerden biri, dün beni de ıssırdı. Şükür yanımda çocuklarım, 81 yaşındaki annemiz yoktu."

5 / 6

Yavuz Seçkin'in "İstem dışı nahoş olaylar da yaşanabilirdi. Neyse bunu da şükür. Aşımızı olduk, ama tetanoz" şeklindeki mesajına 'geçmiş olsun' yorumları yapıldı.

6 / 6

Ünlü oyuncu, Instagram'ın hikaye bölümünden yaptığı paylaşıma ise "Kangal ısırınca insanda böyle havalandırma delikleri açılabiliyor" notunu düştü.

>