Yasemin-İzzet Özilhan çifti karavanlarıyla tatile çıktılar

Cemiyet hayatının ünlü çifti Yasemin Özilhan ile İzzet Özilhan, son yılların yükselen trendi olan karavan modasına kayıtsız kalamadı. Temmuz ayında aldıkları karavanlarıyla ilk tatillerine çıkan çiftten güzel oyuncu, keyifli anlarını takipçileriyle paylaştı.

Yasemin-%C4%B0zzet+%C3%96zilhan+%C3%A7ifti+karavanlar%C4%B1yla+tatile+%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1lar
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 6

Sosyetik güzel Yasemin Özilhan, 2011 yılında nikah masasına oturduğu iş insanı İzzet Özilhan ve çocukları ile birlikte yaz boyunca tatilin tadını çıkardı. Sezonu Muğla Göcek'te açan Özilhan, ardından rotayı Bodrum'a çevirdi.

2 / 6

DOĞA TATİLİ

Temmuz ayında lüks bir karavan satın alan Yasemin-İzzet Özilhan çifti, önceki gün de 300 bin lira ödedikleri araçları ile ilk seyahatlerine çıktı.

3 / 6

Hiçbir detayın unutulmadığı lüks karavanları ile kendilerine sakin bir rota çizen ikiliden Yasemin Özilhan, doğa tatilinin fotoğraflarını Instagram'da takipçileri ile paylaştı.

4 / 6

KARAVANDA PİZZA YAPTI

Zaman zaman mutfaktaki hünerlerini sosyal medya hesabından gözler önüne seren Yasemin Özilhan, ev konforunu tatile taşıdığı karavanda mutfağa girip pizza yaptı.

5 / 6

Günün büyük çoğunluğunu bisiklet sürerek ve trekking yaparak geçiren iki çocuk annesi Yasemin Özilhan, pazar yorgunluğunu hamakta sallanarak attı.

6 / 6

FİLM KEYFİ

Tarzı ve paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren 36 yaşındaki Yasemin Özilhan, akşamları ise eşi İzzet Bey ile birlikte film keyfi yaptı.

>