Yasemin Özilhan: Çocukla çalışmak çok zor

Yasemin Özilhan, önceki gün Etiler’de görüntülendi. ‘Doktorlar’ dizisindeki ‘Ela’ karakteri ile tanınan ve anne olduktan sonra oyunculuğu bırakan Yasemin Özilhan, gazetecilerin 'Sizi ekranda görecek miyiz?' sorusuna yanıt verdi.

Yasemin+%C3%96zilhan:+%C3%87ocukla+%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fmak+%C3%A7ok+zor
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Son oynadığı reklam filmi hatırlatılıp setleri özleyip özlemediği sorulan Yasemin Özilhan, ”Çok değişmiş, artık karavanlar var o zaman yoktu. Çift ekip çalışıyorlar” dedi.

2 / 7

Şimdiki şartlar çok iyi diye konuşan Özilhan,”Sürekli sette telefonum çalıyordu kızlar anne ne zaman geliyorsun o yüzden çocukla çalışmak zor” şeklinde konuştu.

3 / 7

MERAK EDİLENLERİ YANITLADI

Öte yandan ekranlardan uzaklaştıktan sonra sosyal medyaya yönelen Yasemin Özilhan, boyunu ve kilosunu soran bir takipçisine, "En çok gelen soru... 1.73 cm ve 51 kilo" yanıtını vermişti. Sosyetik güzel, "Eşiniz İzzet Bey size nasıl hitap ediyor?" sorusunu ise, "Karım" diye yanıtlamıştı.

4 / 7

Özilhan, geçtiğimiz haftalarda da takipçilerinden gelen soruları yanıtlamıştı. Sosyetik isim, hakkında merak edilenleri açıklamıştı.

5 / 7

Özilhan, "Güçlü kadın olmayı nasıl tanımlarsınız?" sorusuna, "Kendine olan saygısından hiçbir koşulda vazgeçmeyen. Kararlarını alırken hem kalbini hem mantığını aynı anda dinlemeyi başaran..." yanıtını vermişti.

6 / 7

Sosyetik güzel Yasemin Özilhan, 2011 yılında nikah masasına oturduğu iş insanı İzzet Özilhan ve çocukları ile birlikte yaz boyunca tatilin tadını çıkardı.

7 / 7

İzzet Özilhan ile Yasemin Özilhan'ın Emine ve Ela adında iki kızı var. Sosyetik güzel, geçtiğimiz aylarda üçüncü kez hamileyken bebeğini kaybetmişti.

>