Yasemin Allen doyasıya eğlendi

Ünlü oyuncu Yasemin Allen, Bodrum'daki tatilinde objektiflere takıldı. Arkadaşlarıyla vakit geçirip dans eden güzel oyuncunun bol bol eğlendiği anları, kameralara yansıdı.

Yasemin+Allen+doyas%C4%B1ya+e%C4%9Flendi
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Bodrum'da tatil yapan oyuncu Yasemin Allen, önceki gün Türkbükü'nde bir plajda sere serpe yatıp güneşlenirken görüntülendi. Oyuncu, akşam saatlerinde Yalıkavak'ta bulunan ünlü bir beach'e geçti.

2 / 8

İSKELEDE DANS ETTİ

Mekan içerisinde dans edip eğlenen güzel oyuncu, denize girmek için mekanın iskelesine çıkınca, dansa devam edip arkadaşıyla sohbet etti.

3 / 8

32 yaşındaki Allen'ın iskeledeki dans figürleri ve arkadaşıyla el ele tutuşup denize atladığı anları objektiflere böyle yansıdı.

4 / 8

BİKİNİLİ POZLARI OLAY OLDU

Öte yandan Allen'ın geçtiğimiz aylarda Instagram hesabından yayınladığı bikinili pozları kimileri fazla cesur bulunmuş, kimileri tarafından çok beğenilmişti.

5 / 8

Odanın içinde güneş gözlüğü takarak poz veren oyuncuya, takipçileri; "Telefonla biriyle konuşuyorsun ama önünde bir tane daha cep telefonu var", "Kadın tablo gibi" şeklinde mesajlar göndermişti.

6 / 8

MARILYN MONROE'YA BENZETİLDİ

32 yaşındaki güzel, bu pozlarıyla 4 Ağustos 1962 tarihinde hayatını kaybeden dünyaca ünlü ABD'li sinema yıldızı ve model Marilyn Monroe'ya benzetilmişti.

7 / 8

Ünlü oyuncu, Youtube'daki 'Pillow Talks' programında da şunları söylemişti: "Beni snob zannediyorlar, ama asla değilim. Romantik bir kadınım..."

8 / 8

"Özgürlüğüme düşkünüm. Erkek ve kadında önce ellere, sonra gözlere bakarım. Ses tonuna da dikkat ederim. Kamu spotuna bile ağlarım."

>