'Yasak Elma'nın oyuncuları tatil sezonunu açtı!

%E2%80%99Yasak+Elma%E2%80%99n%C4%B1n+oyuncular%C4%B1+tatil+sezonunu+a%C3%A7t%C4%B1%21;
ABONE OL

'Yasak Elma' dizisinin yıldızları Eda Ece, Şevval Sam, Gülenay Kalkan, Nesrin Cavadzade ve Melisa Doğu birlikte tatile çıktı. Tekne turu yapan ünlü oyuncular, tatil pozlarını sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Kaynak: Milliyet

1 / 5

2018 yılından beri ekranlara gelen 'Yasak Elma' dizisinin sezon finali yapmasıyla dizinin yıldızları soluğu tatilde aldı. Ege sahillerinde güneşin ve denizin keyfini çıkaran ünlü oyuncular, tekne turu yaptı.

2 / 5

Eda Ece rol arkadaşlarıyla birlikte çekilen tatil fotoğrafını "Yasak Elma 4. sezon biter kızlar tatile çıkar! Sex and the City'nin 7. sezonu için buradayız" notuyla Instagram hesabından paylaştı. Ece'nin paylaşımına bir saat içinde 200 binden fazla beğeni geldi.

3 / 5

"BEŞİNCİ SEZONDA OLMAYIŞIMI KUTLADIK"

Cavadzade ise tatil fotoğraflarını, "1- Beşinci sezonda olmayışımı kutladık. 2- Biz ruj markası çıkarıyoruz. 3- Eda yüzünü gerdirecek, ben dudaklarımı şişireceğim. 4- Öptük" mesajıyla paylaştı.

4 / 5

Tatilde Eda Ece ve Nesrin Cavadzade'ye eşlik eden Şevval Sam, Gülenay Kalkan, ve Melisa Doğu da aynı fotoğrafı kendi sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

5 / 5

KAVGA ETTİKLERİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Öte yandan güzel oyuncu Cavadzade'nin diziden ayrılmasının sebebinin Eda Ece ile aralarında çıkan gerginlik olduğu iddia edilmişti. Ancak ikilinin verdiği samimi pozlar, aralarındaki buzların eridiği sinyalini verdi.

>