'Yaktın bizi Behlül!'

Son dönemde sosyal medya hesabını daha aktif kullanan ve paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiren Kıvanç Tatlıtuğ, son karesiyle sosyal medyada gündem oldu. Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafa; oyuncunun takipçileri yorum yağdırdı.

%E2%80%99Yakt%C4%B1n+bizi+Behl%C3%BCl%21;%E2%80%99
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

2016'da evlenen ve magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in mutlu birliktelikleri sürüyor. Geçtiğimiz gün Fransa'da 10 milyon TL'ye yaptırdığı özel teknesiyle önümüzdeki sene dünyayı gezeceği haberleriyle gündeme gelen oyuncu, çok konuşulan paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

2 / 7

Bir süredir yeni imajı ile gündemden düşmeyen Tatlıtuğ, tatilde objektif karşısına geçti. Son dönemde Instagram hesabını daha aktif kullanan ünlü ismin son paylaşımı dikkat çekti.

3 / 7

SON POZU OLAY OLDU

Takipçileri 37 yaşındaki Tatlıtuğ'un desenli gömleği ve kolyeleriyle uzaklara baktığı fotoğrafa kayıtsız kalamadı.

4 / 7

YORUM YAĞDI

Oyuncunun pozuna; "Yaktın bizi Behlül", "Seni görünce bırak kimseye kendime bile su veresim gelmiyor", "Yakışıklılık kelimesinin sözlük anlamı", "Adamın tokası bile benden yakışıklı", "Picasso seni görse tüm tablolarını yakardı!" şeklinde yorumlar geldi.

5 / 7

Bir süredir ekranlardan uzak olan Kıvanç Tatlıtuğ'un fotoğrafına bir saatte 250 binden fazla beğeni geldi.

6 / 7

KIVANÇ PITT!

Tatlıtuğ, geçtiğimiz ay yönetmen Uluç Bayraktar'ın nikahına katılmıştı. Ünlü oyuncunun eşiyle yer aldığı fotoğraf da çok konuşulmuştu. Tatlıtuğ, aktör Brad Pitt'e benzetilmişti.

7 / 7

BECKHAM İLE KIYASLANDI

Öte yandan geçtiğimiz aralık ayında sarı ceketi ve şapkasıyla verdiği pozlarına da binlerce beğeni ve yorum yağan Kıvanç Tatlıtuğ, tarzıyla İngiliz futbolcu David Beckham ile kıyaslanmıştı.

>