Vicky Pattison’dan cinsel ilişki itirafı! Canlı yayında baskı hissetmiş!

TV yıldızı Vicky Pattison, Geordie Shore programında seyircinin gözü önünde cinsel ilişkiye girmek için üzerinde baskı hissettiğini söyledi. Alkol problemine de değinen Vicky, o günleri hatırlamak bile istemediğini söyledi.

Vicky+Pattison%E2%80%99dan+cinsel+ili%C5%9Fki+itiraf%C4%B1%21;+Canl%C4%B1+yay%C4%B1nda+bask%C4%B1+hissetmi%C5%9F%21;
ABONE OL
1 / 12

İngiliz televizyon yıldızı Vicky Pattison, Geordie Shore realite şovuyla tanınır hale gelmişti.

2 / 12

34 yaşındaki güzel, programda yaşadıklarına, alkol problemine ve utanç duyduğu anlara dair itiraflarda bulundu.

3 / 12

Babasının alkol problemine değinen Vicky, yarışma boyunca kendisinin de birçok kez kontrolsüz içtiğini ve hastanelik olduğunu söyledi.

4 / 12

Vicky sarhoş anlarını şöyle anlattı: “Kapatma anahtarım yok ve hiçbir zaman iyi bir sarhoş olmadım. Özensiz sarhoşlar, ağlamaklı sarhoşlar, agresif sarhoşlar oluyorsunuz. İşte hepsi bendim. Partinin durmasını hiç istemedim ama kavgacı bir şekilde bağırıyordum. Marbella'da bir keresinde o kadar sarhoş olmuştum ki hastaneye kaldırılmak zorunda kaldım. Gurur verici bir an değildi.”

5 / 12

Vicky programla ilgili, “Onu izlerken midem bulandı. Bu olayları hafızamdan mı sildim, yoksa sinirden mi hatırlayamıyorum. Beni dönüştürdüğü kişiyi sevmedim” dedi.

6 / 12

Esmer güzel ayrıca, programdaki vahşi kişiliğine uygun olarak yaşamak için kamera önünde seks yapması için nasıl baskı altında hissettiğini de anlattı.

7 / 12

O sırada nişanlısıyla yattığı sahneyi ‘zarar verici’ olarak nitelendiren Vicky, “Yapımcıları hiçbir şey için suçlamıyorum ama etrafım bu kadar alkolle çevriliyken yön bulma becerisine sahip değildim.”

8 / 12

“Gençtim ve olmamı istedikleri kişi olmam için baskı hissettim ve bu beni çok güçsüz hissettirdi. Kesinlikle sorunlarımı daha da kötüleştirdi. Tam bir karikatür oldum” dedi.

9 / 12

Vicky Pattison, artık ölçülü alkol kullandığını söyledi.

10 / 12

11 / 12

12 / 12