Vicky Pattison göğüslerine isim koymuş

Daha önce göğüs ameliyatı geçiren TV yıldızı Vicky Pattison, yer çekimine karşı duramayan göğüslerine Ant ve Dec isimlerini koyduğunu söyledi.

Vicky+Pattison+g%C3%B6%C4%9F%C3%BCslerine+isim+koymu%C5%9F
ABONE OL
1 / 10

Geordie Shore programının eski yıldızı Vicky Pattison, güzellik algısının üzerinde oluşturduğu baskı ve göğüslerine yaptırdığı estetik operasyonlarla ilgili konuştu.

2 / 10

34 yaşındaki güzel, 8 yıl önce ameliyat masasına henüz yatmamışken göğüslerinin "boş çuvallar" gibi olduğunu söyledi.

3 / 10

Vicky, şu ifadeleri kullandı: “Bir göğüs operasyonu olduğunda onların şeklini değiştirmeyeceğim, sadece kaybettiğim kiloları geri almayacağım konusunda kararlıydım.”

4 / 10

"Herkes, bu gülünç şımarık göğüslere sahip olacağımı varsayıyor. Ama benim göğüslerim kimseninkinden farklı değil. Evet biri büyük diğeri daha küçük.”

5 / 10

“Yerçekimi onları ele geçirdi, normal bayan göğüsleri. Sanırım onlara İspanyol kulakları diyebilirsin. Ama çoğu zaman onlarla gerçekten mutluyum. Ve bir takma adları bile var. Ant ve Dec!”

6 / 10

“6 HAFTA BOYUNCA SIZLANDIM”

“Ameliyattan sonra iyileşemedim. Dürüst olmam gerekirse, yaklaşık altı hafta boyunca kesinlikle acı hakkında sızlandım. Sonuç olarak, onları yeniden yaptırmak için acelem yok. Bir daha asla diyemem ama şu anda çok memnunum.”

7 / 10

"Kadınlar üzerinde belirli bir şekilde görünmeleri için çok fazla baskı olduğunu anlıyorum ve asla yüzde 110 mutlu olmayacağım, ancak şimdi aynada gördüklerimden oldukça memnunum."

8 / 10

“DİYETTEN DAHA ÖNEMLİ ŞEYLER VAR”

"Çekici sayılmak, onaylanmak için belli bir kiloda olmam gerektiğini düşündüm. Ama o kadar zayıf olmak bana huzur getirmedi. Hayatta diyet yapmaktan çok daha fazlası var.”

9 / 10

10 / 10