Uraz Kaygılaroğlu ile Ceren Kaçıkoç aşk mı yaşıyor?

Kendisi gibi oyuncu Berrak Tüzünataç ve Gülcan Arslan ile kısa süreli birliktelik yaşayan oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun gönlünü, Ceren Kaçıkoç'a kaptırdığı iddia edildi. İkiliden Kaçıkoç, Kaygılaroğlu ile çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Uraz+Kayg%C4%B1laro%C4%9Flu+ile+Ceren+Ka%C3%A7%C4%B1ko%C3%A7+a%C5%9Fk+m%C4%B1+ya%C5%9F%C4%B1yor?
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Berrak Tüzünataç ile birlikteliğini noktaladıktan sonra Gülcan Arslan ile kısa süreli ilişki yaşayan oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun yeni bir aşka yelken açtığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

2 / 7

Son olarak 'Erşan Kuneri' adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Kaygılaroğlu'nun bu kez sosyal medya yöneticisi Ceren Kaçıkoç'a kaptırdığı konuşuluyor.

3 / 7

ASANSÖR POZU

İkiliden Kaçıkoç, geçtiğimiz gün Instagram hesabından ünlü oyuncu ile asansörde çekilen fotoğrafını, "Şu an saç rengimiz tam tersi" notuyla yayınladı.

4 / 7

BİRLİKTELİK KISA SÜRDÜ

Öte yandan Berrak Tüzünataç ile Uraz Kaygılaroğlu'nun şubat ayında Instagram canlı yayınlarında başlayan samimiyeti, kısa süre sonra beraberliğe dönüşmüştü.

5 / 7

Tüzünataç ile Kaygılaroğlu, birkaç hafta sonra da Arnavutköy'deki bir balıkçıda aşklarını ilan etmişti. Ancak ikilinin aşkı uzun sürmemişti. Ünlü çift, sık sık fikir uyuşmazlığı nedeniyle kavga ettikleri ve Kaygılaroğlu'nun ayrılmak istediği iddiaları gündeme gelmişti.

6 / 7

BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ

Uraz Kaygılaroğlu, daha sonra arkadaşlarıyla gittiği tatilde oyuncu Gülcan Arslan ile aşk yaşamıştı. Ancak, ikilinin birlikteliği uzun sürmemişti.

7 / 7

BİR EVLİLİK YAPTI

2014 yılında meslektaşı Melis İşiten ile evlenen Kaygılaroğlu, 2017'de kızı Ada'yı kucağına alarak ilk kez babalık duygusunu yaşamıştı. İkili, 2019'un temmuz ayında sürpriz bir şekilde boşanmıştı.

>