Ünlü oyuncudan cinsel ilişki itirafı

Will Smith, Jada Pinkett Smith ile çıkmaya başladıklarında 4 ay boyunca her gün birkaç kez içki içip seks yaptıklarını söyledi.

%C3%BCnl%C3%BC+oyuncudan+cinsel+ili%C5%9Fki+itiraf%C4%B1
ABONE OL

Will Smith, Jada Pinkett Smith ile olan ilişkisinin başlangıcını kendi adını taşıyan anılarında ve Oprah Winfrey’e verdiği bir röportajda detaylandırdı.
Smith, salı günü yayınlanacak olan anılarında, “Dört ay boyunca her gün içtik ve her gün birçok kez seks yaptık” diyor. Smith, Cuma günü yayınlanan Winfrey’in Apple TV+ programı “The Oprah Conversation”ın yeni bölümünde kitabından bölümleri tartıştı.

“Kral Richard” oyuncusu, Aralık 1997’den beri evli olduğu Pinkett Smith ile olan dinamiği hakkında samimi bir şekilde konuştu.

Smith, Winfrey’e Pinkett Smith ile olan ilişkisinin başlangıcından “O ilk günler muhteşemdi. Neden devam edebildiğimizin ve neden hala birlikte olduğumuzun merkezi, hayatı boğmak değil. Sorunların üstesinden gelme yeteneği gibi.”

Smith şunları ekledi: “Jada ile yaptığım mutlu ve verimli sohbeti ve kurduğum bağlantıyı başka kimseyle yaşamadım.”

ŞİDDETSİZLİK ANLAŞMASI
Başka bir bölümde de Pinkett Smith ve Smith, seslerini asla yükseltmemeye veya birbirlerine şiddet uygulamamaya yemin ettikleri ilişkilerindeki en önemli andan bahsettiler.

Smith, evlenmeden önce bir ev partisinde, Pinkett Smith’in konukların önünde küfretmesi ve “Will, kapa çeneni” dediğini ve ardından yaptıkları konuşmayı anlatıyor:
“Jada, anlaşma bu. Babamın annemin yüzüne yumruk attığını izlediğim bir evde büyüdüm. Benimle böyle konuşmak zorunda kalırsan birlikte olamayız. Etkileşimlerimizde küfür kullanmayacağız. Sesimizi yükseltmeyeceğiz. Şiddete başvurmayacağız. Ben, yapamam.'”

Smith, kendisi ile aynı fikirde değilse aktristi ayrılmakla tehdit ettiğini söyledi. Smith, çiftin hiçbir zaman seslerini yükseltmediğini ve iletişim kurslarına gittiklerini de sözlerine ekledi.

Jada Pinkett Smith cinsel hayatı ile ilgili konuştu, Will Smith hayranları kızdı

Will Smith hayranları, Jada Pinkett Smith'in, çiftin cinsel hayatıyla ilgili samimi ayrıntıları paylaşmasına tepki gösterdi

Will Smith ile 1997’den beri evli olan Jada Pinkett Smith, Facebook sohbet programı Red Table Talk’a konuk olarak Gwyneth Paltrow’u davet etti ve çiftlerin cinsel hayatlarını mercek altına aldılar.

Pinkett Smith, “Zor” dedi ve ekledi: “Will ve benim en çok konuştuğumuz şey yolculuk. Biz çok genç yaşta, bilirsiniz, 22 yaşında başladık. Bu yüzden sorumluluk kısmı benim için gerçekten çok önemli; çünkü bence eşinizin neye ihtiyacınız olduğunu bilmesini bekliyorsunuz, özellikle de seks söz konusu olduğunda. Bu sanki, ‘Beni seviyorsan, bilmelisin. Beni seviyorsan, aklımı okumalısın’ demek gibi. Bu, büyük bir tuzak.”

Paltrow da Pinkett Smith’e hak vererek “Garip değil mi? Biri sizin zihninizi okuyamaz ki” dedi.

Smith çifti bir süredir özel hayatlarıyla ilgili yaptıkları açıklamalarla sık sık gündeme geliyor.

Willow ve Jada Smith, kadınlara cinsel olarak ilgi duyduklarını açıkladılar

Jada Pinkett Smith'in hazırladığı Red Table Talk'un son yayınında kızı Willow Smith konuk oldu. Willow'un aşk ve cinsel hayatı ile ilgili yaptığı açıklamaları üzerine Jada Smith de itiraflarda bulunarak dikkat çekti.
Jada Pinkett Smith'in Facebook üzerinden yayınladığı Red Table Talk isimli programda üç nesilden kadın bir araya geldi ve cinselliği konuştular. Jada Pinkett Smith, annesi Adrienne Banfield-Norris (Gammy) ve Willow Smith'in bir araya geldiği Red Table Talk'ta konu cinsellik oldu.

İlişkiler ve seks üzerine hazırladığı ve Positively Gam ismini verdiği podcast serisi ile dikkatleri çeken Gammy, Red Table Talk'ın bu defaki konusunda kızını ve torununu yalnız bırakmadı.

Geçtiğimiz yıl eşi Will Smith ile çalkantılı bir süreçten geçen ve ilişkileri hakkında çıkan haberlerle gündeme oturan Jada Smith, programının son bölümüyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

JADA SMITH: “BİR KADINA AŞIK OLDUM”

“Henüz bir kadına aşık olduğumu düşünmüyorum, ancak daha önce kadınlara karşı çok güçlü hislerim olduğu için kesinlikle böyle bir şeyin gerçekleşebileceğini hissediyorum” diyen Willow Smith'in açıklamaları karşısında Gammy, bu konunun kendisini hiç ilgilendirmediğini belirtirken, Jada Smith ise birden fazla kez bir kadına aşık olduğunu itiraf ediyor.

Jada, kızının kiminle ilişki kurmayı seçerse seçsin onu destekleyeceğini de belirtiyor. Ve Willow’a, “Bir gün bir kadına aşık olduğunu görebiliyorum” diyor.
20 yaşındaki genç şarkıcı için ise bu, olasılık dışı değil. Kendisi için her şeyin seks ile ilgili olmadığını ifade eden Willow, aradaki o bağı keşfetmeye açık olduğunu söylüyor; “Kızlarla birlikteyken hissettiğin o anlayış, yumuşaklık benim için çok çekici.”
Willow Smith, ayrıca; pek çok yeni cinsel deneyime sahip olma eğiliminde olmadığını, bunun yerine duygusal bağlantıya çok fazla odaklandığını da vurguluyor.

1997'de Will Smith ile evlenen, 49 yaşındaki Jada Pinkett Smith, programda kendi karmaşık aşk hayatını ile ilgili açıklamalarda da bulundu. Geçen yaz Will Smith ile bir ayrılık yaşadıklarını ve bu ayrılık esnasında August Alsina ile ilişki yaşadıklarını da itiraf ediyor.

>