Umut Evirgen'den inanılmaz hamle! Serenay Sarıkaya için mekan kapattı

Yönetmen ve işletmeci Umut Evirgen’in, sevgilisi ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’yla rahat zaman geçirmek için kendi mekanını kapattığı ortaya çıktı.

Umut+Evirgen%E2%80%99den+inan%C4%B1lmaz+hamle%21;+Serenay+Sar%C4%B1kaya+i%C3%A7in+mekan+kapatt%C4%B1
ABONE OL
Oyuncu Tuba Büyüküstün’le uzun bir süre aşk yaşayan ardından gönlünü genç oyuncu Melisa Şenolsun’a kaptıran Umut Evirgen ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Şenolsun ile ilişkisini geçtiğimiz haftalarda sessiz sedasız noktalayan ünlü işletmecinin gönlünü bu sefer Serenay Sarıkaya’ya kaptırdığı öne sürülmüştü. Ayrıca Evirgen, geçtiğimiz günlerde şoförü Baltalimanı’nda kaza yapan Serenay Sarıkaya’ya kendi aracını göndermişti...
 

Serenay Sarıkaya’nın, yönetmen ve işletmeci Umut Evirgen’le buluştukları yer ortaya çıktı. Oyuncunun, geçtiğimiz günlerde sevgilisinin mekanı G.K.’ya gittiği öğrenildi. Evirgen, içeride 5-6 müşterinin olduğu dakikalarda giriş yapan Sarıkaya için mekanı kapattı. Çalışanlara talimat veren işletmecinin, o dakikadan sonra içeriye kimseyi aldırmadığı iddia edildi. Uzun süredir ekranlardan uzak olan Serenay Sarıkaya, son olarak kendisinden 19 yaş büyük Cem Yılmaz’la aşk yaşamıştı. 

>