Turan'dan 'üçüncü çocuk' açıklaması

Üç yıl önce futbolcu Arda Turan ile nikah masasına oturan ve iki çocuk annesi olan Aslıhan Doğan Turan'ın katıldığı bir davette karnındaki şişlik dikkat çekti. Turan, 'Üçüncü çocuk yolda' iddialarının ardından konuyla ilgili açıklama yaptı.

Turan%E2%80%99dan+%E2%80%99%C3%BC%C3%A7%C3%BCnc%C3%BC+%C3%A7ocuk%E2%80%99+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Aslıhan Doğan Turan, futbolcu Arda Turan ile 2018 yılında nikah masasına oturdu. Aynı yıl ilk çocukları Hamza Arda'yı kucaklarına alan ikili, geçtiğimiz yıl haziran ayında ise ikinci kez anne-baba olmanın heyecanını yaşadı.

2 / 7

DİKKATLERDEN KAÇMAYAN DETAY

Mutlu birliktelikleri süren çift, önceki gün bir davete katıldı. Eşi ile birlikte objektif karşısına geçen Aslıhan Doğan Turan, gri payetli elbisesiyle poz verdi.

3 / 7

O anları 302 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayan Turan'ın göbeğindeki şişlik dikkat çekti.

4 / 7

AÇIKLAMA GELDİ

Sosyetik güzelin bu paylaşımının ardından akıllara, "Üçüncü kez anne mi oluyor?" sorusu geldi. Aslıhan Doğan Turan, hakkında çıkan haberlerden sonra konuyla ilgili açıklama yapmayı ihmal etmedi.

5 / 7

35 yaşındaki Turan, "Hamileyken hamile gibi gözükmeyen, hamile değilken hamile gibi gözüken tek insanım. Tebrikler..." diyerek, oluşan görüntünün elbisenin kumaşından kaynaklandığını ifade etti.

6 / 7

FORMUNUN SIRRINI PAYLAŞTI

Öte yandan Aslıhan Doğan Turan, geçtiğimiz ay YouTube kanalı üzerinden yayınladığı videoda formunun sırrını anlatmıştı.

7 / 7

Fırsat buldukça yoga ve pilates yaptığını söyleyen iki çocuk annesi, "Her sabah hiç sıkılmadan tereyağlı, peynirli yumurta yerim. Günde iki öğün beslenirim. Akşam yemeğimi 17.30-18.00'den sonrasına bırakmam. Gece yatmadan önce çok acıkırsam yoğurtla idare ederim. Çayla, kahveyle, tatlıyla ve kuruyemişle hiç aram yok" demişti.

>