Tek başına tatil

Son olarak 'Evlilik Hakkında Her Şey' adlı dizide boy gösteren Naz Elmas, özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Üç yıllık eşi Erol Özmandıracı'dan boşanacağı yönündeki iddialarla adından söz ettiren ünlü isim, son olarak önceki yıllarda eşi ile gittiği Göcek'ten tek başına fotoğraf paylaştı.

Tek+ba%C5%9F%C4%B1na+tatil
ABONE OL
2014-2015 yılları arasında Emre Kıramer'le evli kalan ve son dönemde sosyal medya hesabından yayınladığı karelerle adından sıkça söz ettiren Naz Elmas, 2019 yılında yaklaşık bir buçuk yıldır birlikte olduğu, kendisinden 17 yaş büyük iş insanı Erol Özmandıracı ile Esma Sultan Yalısı’nda nikah masasına oturmuştu.
 
"İLK GÖRDÜĞÜMDE ANLAMIŞTIM"
 
Düğün sonrası kamera karşısına geçen Naz Elmas, çok mutlu olduğunu söyleyerek, "Bizim bir araya gelme sebebimiz Cimbomluluğumuz. Erol'u ilk gördüğümde evleneceğim insan olduğunu anlamıştım" demişti.
 
Aldığı kilolarla dikkat çeken Naz Elmas'ın hamile olduğu iddia edilmişti. Ancak Erol Özmandıracı, o dönem; yıldırım nikahının sebebinin bebek olduğu iddialarını, kesin bir dille yalanlamıştı.
 
"BU HABERLER HEP ÇIKAR"
 
Geçtiğimiz aylarda da evliliğinde kriz yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen 38 yaşındaki oyuncu, katıldığı bir davette konuyla ilgili konuşmuştu. Naz Elmas, "Bu haberler hep çıkar. 'Çocuk ne zaman oluyor?' haberleri de çıkar. Bunlar klasik şeyler, öyle bir şey yok" ifadelerini kullanmıştı.
 
KEYİFLİ HALLERİ DİKKAT ÇEKTİ
 
Öte yandan geçtiğimiz yaz boyunca eşi Erol Özmandıracı ile Göcek’te tatil yapan Naz Elmas, teknesini Bodrum Türkbükü’ne demirlemişti.
 
Güneşlenirken görüntülenen 38 yaşındaki ünlü ismin doğal halleri kemeralara böyle yansıdı. Elmas, keyifli halleriyle dikkat çekmişti.